.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ГАЗОБЕТОН В ПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ

У чому відмінність газобетону від звичайного бетону?
Основна відмінність газобетону від звичайного бетону - це склад. Бетон отримують  шляхом змішування води та суміші цементу, піску, щебеню, а газобетон являє собою міцний штучний цементний камінь з рівномірно розподіленими за об'ємом порами діаметром до 0,5 ... 3 мм.  До складу газобетону не входить щебінь.

У чому різниця між газобетоном і пінобетоном?

Технологія виробництва є основною відмінністю цих матеріалів.
Газобетон являє собою структуру з відкритими порами, а пінобетон з закритими. Газобетонні блоки дихають (пропускають повітря, пари) а пінобетонні  ні. Завдяки термообробці газобетон може нести більше навантаження, ніж пінобетон такої ж щільності. Як відомо з курсу фізики, чим нижче щільність, тим нижче коефіцієнт теплопровідності, тобто стіна тепліше. Газобетон щільністю 400 кг / м3. на 40% тепліше пінобетону щільністю 600-700 кг / м3. при однаковій міцності.

Який інструмент потрібно при роботі з газобетоном:

  • Відро для приготування клею або цементно піщаного розчину

  • Зубчастий шпатель

  • Ножівка для розпилу блоків

  • Наждак для вирівнювання поверхонь

  • І будь який інвентар для прибирання

Чи можна використовувати цементно-піщаний розчин для кладки газобетонних блоків?

Можна, але це загрожує збільшенням витрат матеріалів і трудомісткості робіт. Також, товсті шви розчинів утворюють містки холоду, які збільшують загальні тепловтрати через стіни на 10-30% (товщина шва). Для таких стін, швидше за все, знадобиться додатковий утеплювач.

Що мається на увазі під поняттям клей для кладки блоків?

Це спеціальна суха суміш, яка розводиться водою безпосередньо перед застосуванням. В принципі це той же розчин кладки, але містить спеціальні добавки. На будмайданчику застосування сухих сумішей типу тільки додай води дуже зручно тому, що Ви не прив'язані до доставки готового розчину. На робочому місці ви можете приготувати необхідну кількість клейового розчину.

Чи можна використовувати пустотілі плити для перекриття поверхів будинку, побудованого з газобетону?

Можна, за умови обв'язувального арматурного поясу і щільності газобетонних блоків 600кг / м3 - 700кг / м3 з шириною не менше 20 см. Обв'язувальний арматурний пояс можна замінити кладкою з цегли в три ряди на цементно-піщаному розчині співвідношенням 1: 3 з використанням арматурної сітки. При цьому міцність бетону арматурного поясу повинна досягти 80%, тільки після цього можна перекривати плитою.

Чи потрібно армувати газобетонну кладку? Як це робити?

При малоповерховому будівництві, в більшості випадків, армувати кладку немає необхідності. Якщо ж без армування ніяк не обійтися, то радимо брати скловолоконні сітки або поодинокі арматурні стержні, що укладаються в подовж штроби.

Якої товщини повинна бути стіна з газобетону в нашій кліматичній зоні?

 Якщо будинок призначений для сезонного проживання та періодичних виїздів взимку - достатньо буде стіни товщиною 150 250 мм. Будинок для постійного проживання повинен мати стіни товщиною 300 375 мм (при щільності газобетону 350 400 кг / м3).

Чим утеплювати газобетонну кладку?

Якщо ж Ви все-таки вирішили додатково утеплити газобетонну стіну, то робити це краще всього за допомогою паропроникних мінераловатних утеплювачів вони забезпечать оптимальний режим експлуатації стіни.

Чи можна залишати будинок з газобетонних блоків без обробки?

При виготовленні газоблоків сировинна маса ріжеться окремими  шматками. В наслідок чого частина відкритих пір виявляється на поверхні блоків. Коли на стіни з газобетону потрапляє дощ, то він намокає. Волога проникає тільки в поверхневі шари і не викликає руйнування газобетону, але погіршує естетику будівлі, утворюючи темні плями на стінах. Будівлі з газобетонних блоків залишати без зовнішньої обробки можна, але не варто, якщо власнику не все одно, як виглядає його будинок. При використанні сучасних фасадних матеріалів зовнішня обробка стін з газобетону забезпечує високу естетичну привабливість будівлі та збереження одного з головних переваг матеріалу здатності дихати.

Чи можна зберегти газобетон на відкритому місці? Як він себе веде взимку при збереженні?

Ви можете зберегти  газобетон на відкритому місці, при дотриманні ряду нескладних вимог: Не можна класти блоки безпосередньо на землю. При зберіганні газобетону взимку найкращим рішенням буде покласти масив блоків на дерев'яний піддон. Необхідно вкрити блоки плівкою, щоб уникнути потрапляння на матеріал і замерзання великої кількості вологи. При дотриманні цих умов, блоки з газобетону відмінно збережуться взимку і не втратять своїх властивостей.