.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ГАЗОБЕТОН ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ ВЛАСТИВОСТІ

Газобетон є пористий будівельний матеріал, який найчастіше, присується у вигляді блоків. Матеріал підходить для будівництва будинків, котеджів, лазень. Головним компонентом для виробництва є цемент в поєднання з вапном, також пісок. Газобетон, як і всі будматеріали, має свої переваги та недоліки. Щоб згодом не виникло жалю, необхідно завчасно ознайомитися з ними. Адже з газобетону будуть зводитися несучі конструкції будівлі, міцність яких стане основою власного житла.газоблоки аерок

Газобетонний блок - універсальний будівельний матеріал, що володіє відмінними характеристиками й простотою застосування. Цей матеріал успішно використовуються як професіоналами будівельниками, так і приватними особами, які будують котедж для себе. Газобетонні блоки можна використовувати для зовнішніх несучих стін, внутрішніх несучих стін, перегородок, наповнювачів для каркаса при будівництві та при реконструкції будівель.

На українському ринку представлений широкий асортимент газобетонних блоків: гладкі та блоки паз-гребінь (ширина елементів складає 80, 100, 120, 180, 240, 300, 375 мм., Висота 250 мм, довжина - 600 мм.)

Технічні характеристики газобетону

Газобетон - це будівельний стіновий матеріал з унікальними характеристиками. Його пористість досягає до 85%, тому газобетон поєднує в собі властивості дерева й каменю. Газобетон являє собою пористі блоки автоклавного твердіння. Сировиною для їх виготовлення служить кварцовий пісок, вапно, цемент, вода, алюмінієва пудра. Всі компоненти перемішують та направляють в автоклав, де під тиском відбувається їх спінювання (при вступі в реакцію високодисперсного алюмінію з лужним розчином) й утворюється пориста структура. Для будівництва будинку своїми руками можна використовувати абсолютно різні матеріали: цеглу, дерево, газобетон. Всі вони мають свої плюси, мінуси й можуть з успіхом застосовуватися в тих чи інших умовах.

Залежно від того, як газобетон співвідноситься до обсягу, який він займає, визначають об'ємну густину. Матеріал стає міцнішим з підвищенням густоти. Але чим вона менша, тим вище теплоізоляційні властивості блоків. Це пов'язано з наявністю великої кількості повітря в газоблоків: його бульбашки - відмінний теплоізолятор.

міцність газобетону

Одне з основних завдань - це отримання легкого матеріалу з максимально можливою міцністю. На думку споживачів і компаній виробників, газобетон є найкращим компромісом між легкістю та міцністю при оптимальній термоізоляції. Об'ємна густина - відображає співвідношення газобетону до обсягу, який він займає. Це важлива якість газобетону,. Від нього залежать інші його параметри. Збільшення об'ємної густини, призводить до підвищення міцності. А чим менше об'ємна густина, тим більші ізоляційні властивості газобетону; матеріал тепліший.

газобетон аерокПовітря, яке входить до складу газобетону є прекрасним ізолятором (краще може бути тільки вакуум).Але, теплоізоляційні властивості не йдуть в парі з звукоізоляційні властивості. Необхідно пам'ятати, що чим нижче густота газобетону, тим нижче його звукоізоляційні властивості. Залежно від об'ємної густини в сухому стані, газобетон розділяється на класи. Наприклад, класи газобетону D500 і D400 позначають щільність 500кг / м3 і 400кг / м3 відповідно.

Міцність на стиск повністю залежить, як уже було сказано раніше, від об'ємної густини. Так для газобетону марки D500 характерна міцність на стиск 2,5 МПа, а для марки D400 - 2,5 МПа. Аналізуючи міцність та густоту газобетону, необхідно відзначити, що при відносно невеликій густині, газобетон має хорошу міцність, що дозволяє використовувати його в будівництві несучих, самонесучих і стін-наповнювачів.

простота обробки газобетону

Газобетон легко обробляється будь-яким ріжучим інструментом, пиляється, штрабится - це робить його застосування особливо привабливим. Стіни, виконані з газобетону, повністю відповідають новим вимогам СНиП по опору теплопередачі огороджувальних конструкцій житлових й громадських будівель. Коефіцієнт теплопровідності газобетону в сухому стані 0,12 Вт / м ° С.

При виконанні робіт велику роль грає оброблюваність стінового матеріалу та можливість при виборі архітектурних рішень не прив'язуватися до модульного розміру виробів.

♦ Газобетонні блоки обробляються простим ручним інструментом;
♦ Вироби нестандартних форм і розмірів отримуються за допомогою простої ручної ножівки;
♦ 1 м² стіни зводиться однією людиною за 15 - 20 хв.

Теплозахисні властивості - теплоізоляція

Газобетон характеризується найбільш низьку теплопровідність серед стінових матеріалів. Газобетон марки D 500 і D 400 є конструкційним теплоізоляційним матеріалом, теплопровідність його настільки низька, що стіни можуть впевнено забезпечити тепловий захист приміщення в холодну пору року. Будинок з газобетону не піддається перегріву в літній період.
Ми не можемо змінити погоду на вулиці, але ми можемо вплинути на клімат всередині приміщення

Вогнестійкість газобетону

Газобетон - це негорючий матеріал з високим класом вогнестійкості, який захищає від поширення вогню. Відповідно до європейських стандартів газобетон відноситься до класу «Євро клас А1». Згідно ДБН В. 1.1-7-2002 «Пожежна безпека об'єктів будівництва», будинку з несучими та огороджувальними конструкціями з газобетону характеризуються найбільш високими I та II ступенями вогнестійкості.блоки аерок

Звукоізоляція газобетону

Звукоізоляційні властивості - це здатність до гасіння звуків. Вони залежать, в основному, від товщини стін, марки й середньої густини газобетону, частково, від технології зведення стін. І кожна з них, не залежно від того, з чого воно побудовано, має забезпечувати жителям хороше самопочуття і відповідні акустичні умови для роботи.

Оцінювати перспективи ринку стінових матеріалів можна тільки з урахуванням динаміки нормативних вимог до теплозахисних властивостях огороджувальної оболонки будівлі. Якщо нормування вести раціонально, з урахуванням реальної енергоефективності. Ставлення витрат енергії на досягнення якогось енергозберігаючого ефекту до величини цього ефекту, то в останнього де-факто конструкційно-теплоізоляційного матеріалу - газобетон має велике майбутнє.

Якщо ж нормування відійде від сьогоднішньої виваженості та скотиться до популістського вимоги знижувати енергоспоживання на стадії експлуатації за всяку ціну, не рахуючись з енерго витратами на досягнення цього ефекту (а лобістський потенціал прихильників такого підходу великий), то перспективи сучасного газоблоку будуть вже не такими ясними.В сьогоднішньому огляді перспектив ринку газобетону будемо виходити з передумов, що нормативна база в галузі підвищення енергетичної ефективності Української економіки буде розвиватися раціонально, без сповзання в витратний популізм.

Існуючі вимоги до теплозахисної оболонки будівлі можуть бути виконані застосуванням кладки з автоклавного газобетону марки D500 при товщині кладки 400-500 мм. Зниження щільності до D400 дозволяє зменшувати товщину стіни до 300-400 мм, а при D300 - до 250-300 мм (табл. 1). За термічному опору в залежності від щільності товщини кладок шикуються в такий ряд: 500 мм D500 еквівалентні 400 мм D400 і 300 мм D300 . Знижуючи щільність конструкційно-теплоізоляційного матеріалами значно зменшуємо материало ємність, а значить і енергоємність будівництва. Наведено порівняння енергоємності та порівняльної енергетичної ефективності кладок з газобетону різної щільності. Як видно з даних таблиці, зниження щільності з 500 до 300 кг / куб.м призводить до триразового зростання ефективності витрат енергії на виробництво  матеріалу.