.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ГАЗОБЕТОН СУЧАСНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ

Ми раді вас вітати на нашому сайті. Тут ви завжди зможете отримати інформацію про товари, ціни на них, а також розрахувати кількість необхідного Вам будівельного матеріалу. Комірчаста структура даного матеріалу забезпечує переваги перед традиційними матеріалами з бетону і каменю. Завдяки особливій технології виробництва таких блоків, досягаються найвищі експлуатаційні характеристики.

Газобетон оптимально підходить для заміського будівництва

Універсальність використання полягає в його унікальні властивості, володіючи низькою теплопровідністю і малою вагою, житло з газобетону буде затишне і комфортним. Простота транспортування та укладання таких блоків в поєднані з прийнятною ціною роблять його найпопулярнішим будівельним матеріалом. На відміну від цегли, газобетонні блоки легко можна розпиляти або зробити утробу для укладання інженерних мереж. Вогнестійкість та екологічність газобетонних блоків відповідає всім нормам й вимогам Сніп, тому його можна використовувати при будівництві будівель.

Вимоги до фундаменту будівель, що зводяться з газобетону менш жорсткі й дозволяють в найкоротші терміни здати готовий об'єкт в експлуатацію. Сучасні цегляні або дерев'яні будинки поступаються по теплопровідності при рівній товщині стін і для обігріву цих приміщень потрібно значно більше витрат енергії й тепла. Наприклад, при рівних витратах на обігрів, для того щоб забезпечити й втримати тепло всередині приміщення, необхідно мати стіни з газобетону шириною дорівнює 0,5 метра, а при цегляній кладці товщина стін повинна бути майже 2 метри. У будинках з газобетонних блоків нема потреби додаткового утеплення фасадів. До того ж зовнішній вигляд таких блоків дуже привабливий та не вимагає обов'язкової штукатурки.

Газобетон правда чи вигадка

Жоден із сучасних будівельних матеріалів не викликає стільки суперечок як газобетон. Якщо ви перебуваєте на сайтах компаній виробників цегли і пінобетону, то нічого хорошого про газобетон ви там не прочитаєте. Та навпаки виробники матеріалів з газобетону вказують на чудові характеристики і параметри свого матеріалу. Де ж істина? Як завжди посередині. Як і будь-який інший стіновий кам'яний матеріал, газобетон має свої переваги і недоліки. Але знову ж таки як будь-які слабкі сторони того чи іншого матеріалу всі ці недоліки нівелюються і усуваються при суворому виконанні запропонованої нормативною документацією, технологічними картами всієї технології будівництва з даного конкретного матеріалу.

Але є так звані уявні "міфічні" недоліки газобетону, які кочують з однієї статті в іншу, автори яких це, як правило, недобросовісні та часто пріплаченние виробниками інших стінових матеріалів люди. У цьому матеріалі ми хочемо розповісти про найбільш часто зустрічаються в інтернеті і періодичної преси так званих "недоліки" газобетону і матеріалів з нього. Взагалі щоб дізнатися про властивості того чи іншого будівельного матеріалу ми завжди рекомендуємо звертатися не до рекомендацій або думку незрозумілого і сумнівного "експерта", а до нормативної документації на застосування даного матеріалу і його властивості розробленої уповноваженими державними органами.

В умовах підвищених вимог до енергоефективності будівель та встановлення лічильників, у тому числі й на тепло, стіни з газобетону дозволять істотно економити на комунальних послугах, зменшуючи щомісячні виплати не менше ніж на 20-40%. Істотна економія на опаленні при стандартній товщині стін свідчить про доцільність використання саме газобетонних блоків при будівництві нових будівель й споруд.

Будинок з газобетону

Прослужити вам довгі роки та буде зберігати тепло, щоб ви жили в затишному, екологічно чистому житлі з газобетону. Автоклавний Газобетон володіє винятковою теплоізоляцією, добре зберігає тепло взимку і прохолоду влітку. Стіни з ніздрюватого бетону в 3 - 5 разів тепліше цегли. Газоблок зроблений з природних мінералів без застосування хімічних добавок. Він дихає, як дерево, завдяки пористій структурі; ніздрюватий бетон акумулює тепло, тім самим вирівнює температурні коливання і вологість, створюючи оптимальний клімат в приміщеннях.

Газобетон це штучний камінь, який не горить та не гниє. При марку по морозостійкості 250 циклів можна прогнозувати термін його експлуатації понад 500 років. З газобетонних блоків можна будувати несучі стіни будинків до 4 поверхів, а при виконанні огороджувальних конструкцій каркасних будівель поверховість не обмежується. Ще одна якість газобетону, яке має велике значення безпосередньо для будівельників – цей матеріал добре обробляється найпростішими інструментами, пиляється, свердлиться, стружеться.

Газобетон в сучасному будівництві: теплий будинок за доступними цінами

Підвищуються тарифи в платіжках за комунальні послуги в нашій країні виявляються найпереконливішим аргументом на користь розвитку енергозберігаючих технологій. Особливо це стосується будівництва нового житла: сьогодні покупець хоче вже не просто жити в теплій хаті, а й максимально економити на утепленні і опаленні.

У свою чергу забудовники теж готові враховувати справжні тенденції і будувати будинки з використанням енергоефективних технологій. В останні роки одним з найпопулярніших будівельних матеріалів, які навіть в кризовий період користуються високим попитом, став газобетон.

Актуальні тенденції

Газобетон - це сучасний стіновий матеріал, який належить до категорії пористих бетонів і являє собою штучний пористий камінь. Інтерес до цього матеріалу зумовлений низкою його головних переваг в будівництві - легкістю, високою міцністю, екологічністю, оптимальним співвідношенням ціна-якість, а найголовніше - високими теплоізоляційними характеристиками. За допомогою цього матеріалу можна зводити надійні, довговічні і теплі будівлі. У сучасному Будівництво газобетонні блоки використовуються практично у всіх типах конструктивних елементів для самих різних споруд. Перша хвиля популярності цього матеріалу в Україні почалася ще в період будівельної активності в 2006-2008 роках.

Тоді газобетонні блоки в якості стінового матеріалу особливо оцінили в індивідуальному малоповерховому житловому будівництві. Багато компаній з застосуванням цього матеріалу будували сучасні котеджні містечка. Трохи пізніше на цей матеріал почали пильніше дивитися в багатоповерховому будівництві. При зведенні житлових будинків газобетон широко використовується для будівництва несучих стін, перегородок, армованих плит перекриття, заповнення прорізів, в якості теплоізоляційного матеріалу. Як показала практика, використання газобетонних блоків сприяє здешевленню будівництва, не втрачаючи при цьому в якісних показниках будівель.

Іншими словами, забудовник має можливість запропонувати потенційному покупцеві більш привабливу ціну 1 кв. м житла без зниження якісних його показників.

Екскурс в історію матеріалу

Незважаючи на те, що газобетон відносять до класу енергоефективних будматеріалів, назвати його інноваційним досить складно. Вперше розробив і запатентував цей матеріал шведський архітектор Йохан Еріксон ще в 20-х роках минулого століття. Хоча в Європі спроби розробити газобетон, робилися ще в кінці XIX століття. Тоді чеські вчені намагалися отримати пористий бетон, додаючи в цементну суміш кислоту, вуглекислу і хлористую сіль, які, вступаючи в реакцію з розчинами, виділяли газ, утворюючи пори в бетоні. Але особливим успіхом ці розробки не увінчалися.

Тільки через кілька років шведський вчений, вивчивши всі досягнення своїх попередників, почав в процесі виробництва використовувати в якості газообразователя порошок алюмінію і цинку, які при взаємодії з гашеним вапном виділяли кисень, який утворює пористу структуру бетону. У колишньому Союзі виробництво пористих бетонів стало розвиватися в 30-і роки. А оскільки в той час «семимильними кроками йшли до комунізму», то буквально за пару п'ятирічок по всьому «великому і могутньому» з'явилися промислові майданчики з виробництва пористих бетонів, і Україна не була винятком. У 80-і роки обсяг виробництва газобетонних виробів в Україні становив близько 1,2 млн. Куб. м щорічно.

Але вже в незалежній країні галузь почала розвиватися за новим сценарієм. Почалося все з занепаду, що розтягнувся на десятиліття. Технологічне обладнання заводів з виробництва пористих бетонів, яке встановлювалося ще в радянські роки, була нездатна випускати продукцію, що відповідає сучасним вимогам будівництва, так як застаріло морально, і фізично. Тому відродження галузі почалося тільки з приходом інвесторів, що вклали чималі суми в будівництво та модернізацію заводів по виробництву газобетону.

Виробництво та використання газобетону сьогодні

В даний час в Україні працює 13 заводів по виробництву газобетону, які в 2014 році випустили близько 3 млн. Куб. м продукції. Це на 18% більше, ніж в попередньому році. Такі дані наводить Олег Сиротін, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації виробників автоклавного газобетону. Ці цифри - зайве підтвердження того, що в порівнянні з іншими стіновими матеріалами, газобетон на сучасних будмайданчиках використовується більш активно. У структурі споживання левова частка належить малоповерхового будівництва - 85%, решта 15% - це застосування матеріалу в багатоповерховому будівництві.

Таку популярність матеріалу забезпечують його унікальні конструкційні, теплоізоляційні і експлуатаційні властивості. Одне з головних переваг - екологічна чистота. При виробництві використовується цемент і кварцовий пісок з додаванням газообразовувача - гіпсу та вапна, тобто тільки натуральні матеріали. Це робить газобетон екологічно безпечним. І дуже широке застосування його в європейських країнах тільки підтверджує це. Наприклад, в Чехії газобетонні блоки називають биоблоками.

Завдяки пористій структурі, газобетон відрізняється хорошими теплоізоляційними властивостями. Будівля, побудована з використанням цього матеріалу, взимку зберігає тепло, а влітку дарує прохолоду. Матеріал також відрізняється хорошими звукоізоляційні характеристики, а завдяки мінеральним компонентам в складі - пожежостійкість. Для будівельників використання газобетону дуже привабливо з економічної точки зору. Цей матеріал відрізняється відносно невеликою вагою, що не вимагає додаткового зміцнення фундаменту. З огляду на розмір блоків, на зведення стін або перегородок йде набагато менше часу, ніж при кладці цегли, що досить важливо в умовах будмайданчиків. Крім того, матеріал легко піддається обробці: без особливих зусиль ріжеться, пиляється, дозволяючи в стінах й перегородках робити дверні прорізи або арки різної конфігурації.

Дуже важливо те, що сучасне виробництво газобетону з використанням передового обладнання дозволяє випускати блоки ідеально рівні й гладкі, що помітно спрощує не тільки кладку, але подальшу обробку стін або перегородок, виконаних в газобетоні. Наприклад, при будівництві використовується газобетон Aeroc, добре відомий не тільки в Україні, але й в Європі бренд, під яким випускається продукція гарантовано високої якості.

Газобетон Aeroc відрізняється ідеально гладкою поверхнею, на яку відмінно ляже будь-яка декоративна штукатурка, плитка або панель. Для покупців, які прагнуть зробити оригінальний і ексклюзивний інтер'єр свого житлового простору, використання газобетонних блоків представляє воістину безмежні можливості для дизайнерської фантазії. Якщо говорити про майбутній розвиток ринку газобетону в Україні, то багато фахівців упевнені, що і в подальшому цей матеріал буде користуватися досить високим попитом, і об'єктів з його використанням буде з'являтися з кожним днем ​​все більше. Адже вигідно це і забудовникам, і майбутнім покупцям житла.