ГАЗОБЕТОН СУЧАСНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ

Ми раді вас вітати на нашому сайті. Тут ви завжди зможете отримати інформацію про товари, ціни на них, а також розрахувати кількість необхідного Вам будівельного матеріалу.

Комірчаста структура даного матеріалу забезпечує переваги перед традиційними матеріалами з бетону і каменю. Завдяки особливій технології виробництва таких блоків, досягаються найвищі експлуатаційні характеристики.

Газобетон оптимально підходить для заміського будівництва в Києві та області

Універсальність використання полягає в його унікальні властивості, володіючи низькою теплопровідністю і малою вагою, житло з газобетону буде затишне і комфортним. Простота транспортування та укладання таких блоків в поєднані з прийнятною ціною роблять його найпопулярнішим будівельним матеріалом. На відміну від цегли, газобетонні блоки легко можна розпиляти або зробити утробу для укладання інженерних мереж. Вогнестійкість і екологічність газобетонних блоків відповідає всім нормам і вимогам Сніп, тому його можна використовувати при будівництві будівель.

Вимоги до фундаменту будівель, що зводяться з газобетону менш жорсткі й дозволяють в найкоротші терміни здати готовий об'єкт в експлуатацію. Сучасні цегляні або дерев'яні будинки поступаються по теплопровідності при рівній товщині стін і для обігріву цих приміщень потрібно значно більше витрат енергії й тепла. Наприклад, при рівних витратах на обігрів, для того щоб забезпечити й втримати тепло всередині приміщення, необхідно мати стіни з газобетону шириною дорівнює 0,5 метра, а при цегляній кладці товщина стін повинна бути майже 2 метри. У будинках з газобетонних блоків нема потреби додаткового утеплення фасадів. До того ж зовнішній вигляд таких блоків дуже привабливий і не вимагає обов'язкової штукатурки.

В умовах підвищених вимог до енергоефективності будівель та встановлення лічильників, у тому числі й на тепло, стіни з газобетону дозволять істотно економити на комунальних послугах, зменшуючи щомісячні виплати не менше ніж на 20-40%. Істотна економія на опаленні при стандартній товщині стін свідчить про доцільність використання саме газобетонних блоків при будівництві нових будівель і споруд.

Будинок з газобетону

Прослужити вам довгі роки та буде зберігати тепло, щоб ви жили в затишному, екологічно чистому житлі з газобетону. Автоклавний Газобетон володіє винятковою теплоізоляцією, добре зберігає тепло взимку і прохолоду влітку. Стіни з ніздрюватого бетону в 3 - 5 разів тепліше цегли.

Газобетон виготовлений з природних мінералів без застосування хімічних добавок

Газоблок зроблений з природних мінералів без застосування хімічних добавок. Він дихає, як дерево, завдяки пористій структурі; ніздрюватий бетон акумулює тепло, тім самим вирівнює температурні коливання і вологість, створюючи оптимальний клімат в приміщеннях.

Автоклавний Газобетон практично вічний матеріал

Це штучний камінь, який не горить і не гниє. При марку по морозостійкості 250 циклів можна прогнозувати термін його експлуатації понад 500 років. З газобетонних блоків можна будувати несучі стіни будинків до 4 поверхів, а при виконанні огороджувальних конструкцій каркасних будівель поверховість не обмежується. І ще одна якість газобетону, яке має велике значення безпосередньо для будівельників – цей матеріал добре обробляється найпростішими інструментами, пиляється, свердлиться, стружеться.