ГАЗОБЕТОН СТОУНЛАЙТ ВИРОБНИЦТВО

Газобетон СТОУНЛАЙТ виробляються на автоматизованій лінії фірми «Хеттен» (Німеччина). Виробництво ведеться за фірмовою технологією, розробленою постачальником обладнання. Обладнання і виробляється на ньому продукція відповідає світовим стандартам якості.

Виробник Газобетон Стоунлайт

Відомий бренд «Хеттен» (Німеччина) гарантує високу міцність будівель, неймовірно точну геометрію стін і істотну економію при будівництві з блоків марки СТОУНЛАЙТВстановлена лінія втілила всі останні розробки німецької компанії, безумовного світового лідера серед виробників обладнання для будіндустрії. Основними компонентами для виробництва блоків СТОУНЛАЙТ є екологічно чисті, сертифіковані матеріали - цемент, вапно, пісок, алюмінієва паста.

Технологічна схема виробництва Газобетона СТОУНЛАЙТ виглядає наступним чином:

Сировинні матеріали доставляються на завод автомобільним і залізничним транспортом. Приготування суміші здійснюється в автоматичному режимі. Компоненти в заданій пропорції подаються в змішувач, де перемішуються за заданою програмою. Готова суміш вивантажується в форми. У формах відбувається газоутворення і в результаті суміш піднімається, як дріжджовий пиріг, при цьому утворюється незліченну кількість маленьких пір. Після того, як масив підніметься, він піддається попередньою твердіння протягом 60-80 хвилин для досягнення міцності, необхідної для різання. Після цього масив витягується з форми, кантується на 90 градусів, положення на ребро, і з допомогою тонких струн і ножів з високою точністю ріжеться на окремі блоки, одночасно формуються пази та гребені, фрезеруються захватні кишені для рук. Лінія різання – це серце заводу по виробництву блоків СТОУНЛАЙТ. Технологія різання удосконалювалася десятиліттями, і сьогодні вона досягла такої точності, яка ще кілька років тому здавалася неймовірною.

Купити Газобетон Стоунлайт

Після різання блоки СТОУНЛАЙТ піддаються автоклавної обробки в атмосфері насиченої пари при тиску 12 Атм і температурі близько 180 C. При цьому утворюється унікальна кристалічна структура, яка надає пористого бетону його чудові властивості в порівнянні з будівельними матеріалами, виготовленими без автоклавної обробки. Потім готова продукція надходить на лінію упакування: проходить через ділильну машину, встановлюється на піддони, упаковується. Готові запаковані піддони транспортером подаються на склад готової продукції. Доставка блоків СТОУНЛАЙТ споживачам здійснюється автомобільним транспортом з маніпуляторами, а також залізничним транспортом.