ГАЗОБЕТОН СТОУНЛАЙТ ЩІЛЬНІСТЬ І СТІЙКІСТЬ

Газобетон СТОУНЛАЙТ - це блок пористої структури завдяки яким вони володіють властивостями  теплоизолятора при цьому дозволяють зводити несучі стіни. Щільність, а точніше градація блоків по плотності характеристика безпосередньо залежить від пористості матеріалу. Кількості повітряних пір різної конфігурації в структурі масиву блоку. Якщо говорять про щільність блоків - значить показником його щільності є кількість в заданому обсязі, наприклад,в  метрі кубічному, твердої  речовини. Наприклад, марка по щільності Д500 означає що в одному метрі кубічному, рівно 500 кілограм твердих речовин - все інше це ні що інше як повітряні пори. Щільність для газобелоку має велике значення, тому  визначає теплоізоляційні властивості і міцність газобетону. Вона обумовлена ​​пористою структурою. Чим  більше часу - тим легше блок, тобто, тим менше його щільність. Тим більше в ньому повітря, тим вище теплоізоляційна здатність. При позначенні марки, щільність позначається буквою Д.

Низька щільність блоків СТОУНЛАЙТ в порівнянні з іншими будівельними матеріалами,  є одним з основних переваг газобетону.

Через легкості газобетонних блоків, в порівнянні з іншими будівельними матеріалами, з ними зручно працювати. Для порівняння: блок з газобетону щільності Д500 і розміром 600*200*300 мм буде важити близько 20 кг, тоді як блок аналогічних розмірів із силікатної цегли важитиме 64 кг! І, отже, стінка з газобетонних блоків за інших рівних умов може бути викладена набагато швидше, ніж стінка з цегли. Д300 (Щільність 300 кг / м3) до Д1200 (щільність 1200 кг / м3). Очевидно, що область застосування газобетону диктується його властивостями.

По застосуванню, газобетонні блоки ділять на:

1. Конструкційні (щільність Д1200-Д1000; міцність В 7,5-В 15)
2. Конструкційно-теплоізоляційні (щільність Д900-Д400; міцність В 2,0-В 10)
3. Теплоізоляційні (щільність Д300-Д400; міцність В 0,5-В 2,0)

Чим відрізняється Газобетон Стоунлайт

Структура газобетонних блоків відрізняється підвищеною пористістю особливо це яскраво виражено в блоках низької щільності наприклад Д400 і нижче.  Твердої речовини в даних матеріалах значно менше кількість заповнених повітрям пір компенсує об'ем. Слід зазначити, що у блоків з низькою щільністю міцні показники дещо нижчі ніж у блоків з густиною вище Д500, хоча і ці матеріали здатні витримувати досить високі навантаження - наприклад від дерев'яних балок, і навіть монолітних  перекриттів. Не варто забувати про те що при виборі щільності стінових газоблоків СТОУНЛАЙТ необхідно звертати увагу не тільки на об'емну вагу матеріалу але і на його несучу здатність!