ГАЗОБЕТОН СТОУНЛАЙТ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Будівельні технології не стоять на місці, Газобетон Стоунлайт забезпечуючи новим матеріалам поліпшені характеристики і здешевлюючи процес будівництва. Газобетон, застосовуваний раніше, в основному, для термоізоляції, набирає популярність як матеріал-основа малоповерхового будівництва.

Що таке газобетон

Газобетон - пористий твердий матеріал, що відноситься до класу легких пористих бетонів. Для його виробництва використовуються цемент, пісок і вода в поєднанні з різними добавками. Рівномірний «вспенивание» цементного розчину досягається насиченням його бульбашками водню в ході хімічної реакції входять до складу розчину добавок: вапна й алюмінієвої пасти. Кількість добавок, марка цементу, властивості піску і особливості технології дозволяють отримати газобетон різних характеристик.

Відмінності газобетону

Основна характеристика газобетону - його щільність, яка варіюється від 300 кг / м3 до 1200 кг / м3 і позначається літерою «Д» в його назві. Наприклад, «Д500» означає, що в одному кубометрі газобетону 500 кг твердих речовин, а весь інший обсяг - порожнечі, заповнені газом. Щільність впливає на такі властивості газобетону:
- Термоізоляційні властивості;
- Міцність;
- Паропроникність;
- Морозостійкість;
- Звукоізоляційні властивості.

Стабільно високі характеристики газобетону Стоунлайт, пояснюють його поширення, а низька ціна газоблоку Стоунлайт забезпечується налагодженим технологічним процесом.

Де і як виробляють газобетон Стоунлайт

Стоунлайт виробляється заводом компанії Орієнтир-БУДЕЛЕМЕНТ у м Бровари Київської області на обладнанні німецької компанії «хетів» за фірмовою технологією. Після доставки сировини подальший цикл виробництва блоків здійснюється в автоматичному режимі і включає в себе:
- Подачу в змішувач заданих пропорцій різних компонентів і їх перемішування;
- Викладка готової суміші у форми, де в ході газоутворення відбувається її рівномірне насичення бульбашками і затвердіння до ступеня, достатньої для різання;
- Високоточне різання на блоки потрібної конфігурації;
- Автоклавну обробку готових блоків, що утворить унікальну кристалічну структуру матеріалу.