ГАЗОБЕТОН СТОУЛАЙТ БРОВАРИ

Газобетон Стоунлайт Бровари це компанія Оріентир-БудЕлемент на високоякісної автоматизованої лінії фірми «хетем» Німеччина, виробляє газобетонні блоки за фірмовою технологією, відповідаючи світовим стандартам якості. Газоблоки випускаються різних розмірів і конфігурацій а також за індивідуальними замовленнями. Потужність виробництва заводу в добу близько 1400 м.куб., а максимально річна потужність понад 450 тис. М.куб. продукції на рік. Кількість співробітників заводу більше 200 чоловік. Завод знаходиться в м.Бровари Київської області, тим самим наближеність до Києва дає можливість охопити будівельний ринок Києва та області.

Виготовлення Газобетона Стоунлайт

Виготовляються з чіткою високоточної геометрією з відхиленнями не більше ± 1 мм. Завод Стоунлайт Бровари випускає широкий асортимент продукції: газоблок стіновий (гладкий і замковий) і перегородочний, лоткові блоки, перемички газобетонні, а так само газобетонна крихта Стоунлайт. Продукція заводу Стоунлайт має сертифікати і супроводжується паспортом якості. Броварський завод газобетонних виробів на своєму підприємстві має власну сертифіковану лабораторію, що дозволяє постійно стежити за якістю продукції.

Газобетонні вироби Стоунлайт володіють високими показниками:

Теплоізоляція газобетону Стоунлайт. Володіє дифузійними властивостями і за рахунок поглинання і віддачі вологи підтримує постійний мікроклімат всередині приміщення.

Пожежобезпечність газоблоку Стоунлайт. Газобетон є негорючим матерілом, і може бути застосований для всіх класів протипожежної безпеки.

Морозостійкість газоблоку Стоунлайт. Блок вироблений у м Бровари володіє значною морозостійкістю. У залежності від щільності газобетонних блоків, він може витримувати 15 - 100 циклів заморожування і відтаювання.

Щільність газоблоку Стоунлайт. Низька щільність в порівнянні з іншими будівельними матеріалами, є однією з основних переваг газобетону. При висиханні має низьку усадку, ніж гарантує довговічність стін і перегородок, а так само цілісність штукатурного і оздоблювального шару.

Екологічність газоблоку Стоунлайт. Блоки з ніздрюватого газоблоку відповідають показникам екологічності і володіють сертифікатом відповідності екологічним нормам.

Легка обробка газоблоку Стоунлайт. Блоки легко піддаються механічній обробці гвоздятся, свердляться, пиляються, фрезеруються і т.д. За допомогою належних інструментів їм можна задати необхідної конфігурації або зробити штробу (для кабелю, труби тощо).

Звукоізоляція газоблоку Стоунлайт. Дослідження показали що будинки з газобетону при товщині стінки 24 см, мають звукоізоляційній здатністю стін задовольняє всім вимогам СНиП, і не вимагає додаткової звукоізоляції.

Міцність газоблоку Стоунлайт. Газобетон має хороші показники по міцності на стиск Д400 і Д500.

Купити газоблок (газобетон) Стоунлайт Бровари

Ви можете задати нашим фахівцям, чим зможемо тим допоможемо. Газобетон Стоунлайт має вартість нижчу ніж інші виробники газобетону, а так само інші показники впливають на вибір.

Ціна газоблоку Стоунлайт

Ціна доставки газобетону прораховується окремо виходячи з кількості, місця доставки і вимог до транспорту. Вартість з доставкою маніпулятором або з іншими побажаннями Ви можете обговорити з нашими фахівцями.