.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ГАЗОБЕТОН І ПІНОБЕТОН

У народі існує деяка плутанина в термінах газобетон та пінобетон, коли справа стосується пористого бетону. Хтось називає його пінобетоном, хтось - газобетоном, та ще плутаються в способах його виготовлення, намагаючись розібратися, який з них технологічний.

Насправді пінобетон і газобетон - це, по суті, просто різновиди легкого пористого бетону, особливість якого полягає в тому, що він має пористу структуру. Саме завдяки такій структурі, пористий бетон за своїми теплоізоляційними властивостями як не можна краще потрапляє під нові нормативи енергозбереження. Ніздрюватий бетон простий в обробці.

З нього можна виготовляти конструкції будь-якої конфігурації, легко втілюючи в реальність навіть найхимерніші архітектурні задуми. І все це при тому, що вартість стіни з блоків пористого бетону набагато нижче вартості еквівалентної по теплоізоляційним параметрам стіни з цегли. Всі ці чудові властивості в однаковій мірі відносяться і до пінобетону, і до газобетону. Різниця між ними полягає в неоднакових технологіях їх виробництва, що у свою чергу закладають рівень якості готового будівельного матеріалу.

Пінобетон

gazobeton penobetonПінобетон являє собою звичайний цементний розчин, в який при виробництві додають піноутворюючі добавки. Ці самі піноутворювачі можуть бути органічного походження або синтетичного, на зразок тих, що використовуються для виготовлення побутових миючих засобів. Сенс спінювання бетонної маси полягає в тому, щоб наповнити її бульбашками повітря. Рівномірно розподілені в розчині повітряні бульбашки створюють при його твердінні замкнуті осередки або пори, зменшують щільність бетону і надають йому крім легкості ще й інші дуже важливі для будівництва якості - високі тепло- і звукоізоляційні властивості.

Технологія виготовлення пінобетону дуже проста. Для його виробництва потрібен пеногенератор (для приготування піни на основі води) і змішувач, де під тиском відбувається процес перемішування піни з цементним розчином. У результаті виходить пористий бетон, вода з якого випаровується природним чином. Пінобетон хороший тим, що його можна готувати прямо на місці будівництва.

gazoblok i penoblok sravnenie na vid

Газобетон

Газобетон газоблок або ніздрюватий бетон автоклавний складається з кварцового піску, цементу, вапна і води. Процес його виробництва схожий на приготування дріжджового тіста, яке піднімається і збільшується в об'ємі за рахунок виділення бульбашок газу - водню. Вспенивание розчину, а потім подальше його затвердіння, відбувається не природним шляхом на повітрі, як при виготовленні пінобетону, а при певних технологічних умовах в автоклаві.

Можна сказати, що газобетон, по суті, той же пористий бетон, але на новому витку розвитку. Його виготовляють тільки промисловим способом у вигляді готових блоків, перекриттів і т. п. Сучасні імпортні технологічні лінії дозволяють отримувати газобетонні блоки однакової якості в будь-якій точці готового виробу. Чого ніяк не можна сказати про пінобетон, процес затвердіння якого не регулюється, оскільки відбувається природним шляхом.

Крім того, задана точність геометрії при виробництві газобетонних блоків настільки велика, що забезпечує відхилення від розмірів у готових виробах всього лише на 1-2мм. Будь стінка, складена з таких кубиків, причому не на розчині, а на спеціальному клею, буде виглядати ідеально рівною і монолітною, оскільки тоненький шар штукатурки в 7 мм легко приховає вузькі клейові шви.

З газобетонних блоків, які не треба приганяти один до одного, дуже легко і швидко будувати будинки. Мало того, що їх можна пиляти, свердлити, обтісувати, різати, прибивати цвяхами, вони ж ще й за розмірами більше кам'яних, а тому швидкість укладання така, що, за офіційними даними, котедж площею в 100 м2 бригада з трьох чоловік може побудувати всього за два тижні.

Блок з газобетону

Блок з газобетону випускаються з щільністю від 350 до 700 кг / м3. Різну щільність використовують для самих різних цілей:
350 кг / м3 - використовується тільки як утеплювач;
400 кг / м3 - для будівництва несучих стін або для заповнення несучих стін, виконаних з інших будівельних матеріалів;
500 кг / м3 - для будівництва будинків висотою до 3-х поверхів.
700 кг / м3 можна будувати будинки і більшої поверховості.