.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ГАЗОБЕТОН ПЕРЕВІРКА ЯКОСТІ

Що не кажи, а популярність такого матеріалу, як газобетонні блоки, зараз на висоті. Багато в чому це пояснюється відмінними експлуатаційними якостями: газобетон добре тримає тепло, має хорошу звукоізоляцію і паропроникність, він вогнестійкий, простий в монтажі, екологічний. До того ж, і ціна його цілком доступна, тому і використовують його для будівництва різних за призначенням будівель. А так як це досить популярний матеріал, то вибір його досить широкий, а виробників чимало, тому потрібно чітко знати, який саме газобетон вам потрібен, і як відрізнити якісний матеріал від не надто якісного.IMG 3926

Основні параметри якості газобетонних блоків 

Якісний газобетонний блок повинен відповідати ряду вимог, про які й поговоримо далі. Автоклавні газобетонні блоки, природно, краще неавтоклавних. Внаслідок своєї обробки високою температурою і тиском вони міцні, мають більш високі показники тепло- і звукоізоляції, дають меншу усадку, рідше дають тріщин. Якщо ці показники важливі при будівництві будівлі, то оптимальним вибором буде саме автоклавний газобетон, який відрізняється від неавтоклавного не тільки перерахованими вище властивостями, але ще і кольором: автоклавні газобетонні блоки - білі, а неавтоклавні - сірі або сірі.

Звертайте увагу і на розміри блоків, їх однаковість, рівність країв і т.д. Чим більш досконалу форму має газобетон, тим більше ідеальної вийти стіна, і будуть мінімальними зусилля при її зведенні. В ідеалі блоки не повинні відрізнятися в своїх параметрах більш, ніж на 1-2 мм. До того ж, потрібно враховувати і не зовсім пряму характеристику якості, але все ж важливу. При виборі газобетонних блоків потрібно добре знати, якої товщини буде стіна, і якими розмірами повинні володіти блоки, щоб не отримати в результаті холодний продувається будинок. До речі, дбайливі виробники передбачають спеціальні пази в блоках, завдяки яким працювати з ними стає ще простіше.

Щільність - дуже важливий параметр, але в залежності від цкачество газобетонних блоковелей використання газобетонних блоків вимоги до неї можуть змінюватися. Так, якщо газобетон використовується для будівництва стін будинку, то тоді краще вибирати щільність від 500 кг / м3. Чим вище щільність, тим більше міцний і надійний матеріал, тим вище його звукоізоляційні властивості і він менш піддається впливу негативних факторів. А ось блоки з щільністю 300-350 кг / м3 можуть використовуватися для утеплення стін, так що їх поганими назвати не можна - все залежить від того, навіщо саме вам потрібен газобетон. Щільність при покупці легко знайти, так як вона виражається в марці: щільність 500 кг / м3 відповідає марці D500, 700 кг / м3 - D700 і т.д.

Звукоізоляція - це ще один параметр якості газобетонних блоків. Даний матеріал добре затримує шум, і зайві звуки з вулиці і від сусідів чути не будуть. Але це все можливо лише в тому випадку, якщо у газобетону високий індекс ізоляції шуму, який вимірюється в дБ. Цей індекс вказується виробником, може бути перевірений особисто. Але в принципі, якщо марка блоку вище 500-600, то сумніватися в надійної звукоізоляції немає сенсу.

аерок блокКачество газобетонних блоків багато в чому визначається ще й міцністю: вона виражається в марках міцності на стиск і в гарантованої міцності. Часто виробники позначають перший параметр з буквою М і вказують його в кг / см2, а другий параметр - буквою В і вказують його в МПа. Природно, чим ці показники вище, тим міцніший і міцний газобетон перед вами.

Інші властивості також впливають на якість, але вони, як правило, властиві практично всім видам газобетону від будь-якого виробника.

Це вогнестійкість і екологічність. До слова, вогнестійкість газобетону просто феноменальна: так, стіна, покрита шаром штукатурки, може не піддаватися горінню протягом двох годин. З приводу екологічності: відповідальний виробник завжди стежить, щоб кількість алюмінієвої пудри не було зайвим, щоб в готовому виробі не утримувався вільний алюміній, шкідливий для здоров'я. Опір цвілі і грибків, а також легкість обробки газобетону буде тим краще, чим більше технологічнішими і контрольований сам процес виробництва.

Морозостійкість у газобетону також на високому рівні, але може коливатися в залежності від виробника. Багато що залежить і від виробника і відгуків про його товар ринку, а також те, чи відомий цей виробник, або це фірма, яка намагається якомога швидше отримати прибуток, не піклуючись при цьому про якість продукції. Природно, краще віддати перевагу більш солідним виробникам, які використовують якісне обладнання та передові технології, від чого і залежить якість виробів.

Перевірка газобетонних блоків в домашніх умовах

Якщо попереду масштабне будівництво, для якого потрібно купити відразу багато будівельного матеріалу, то потрібно бути на всі 100% впевненим у тому, що він якісний. Природно, оптимально при такому розкладі подій піддати газобетон всіх можливих для покупки фірм випробувань в спеціальні центри, де експерти на спеціальному обладнанні визначать справжню міцність, щільність, теплопровідність і звукоізоляцію матеріалу, але а ми пропонуємо вам ознайомитися з деякими домашніми способами перевірки, які не претендують на особливу точність, але дадуть можливість відразу забракувати матеріал поганої якості.

Перевірка геометрії. Це найпростіше, що може бути: чи варто за допомогою сантиметра або лінійки виміряти ширину, висоту і довжину з двох крайніх сторін - ці вимірювання повинні дати однакові між собою результати. І саме такий простий маневр допоможе відразу відбракувати неякісний матеріал. А так як в газобетоні, як правило, не дуже добре тримаються звичайні цвяхи і саморізи, які потребують особливої ​​кріплення, то можна перевірити і цей показник. Надійність такого кріплення перевіряють шляхом підвішування блоку за закріплений саморіз: якісний газобетон витримує це випробування.IMG 0184

У побуті для перевірки міцності блоків кидають їх з висоти близько 5 метрів і дивляться, як сильно він розкришився, розбився і т.д. Тут варто зазначити, що газобетон є досить крихким матеріалом, і точно розіб'ється при падінні з такої висоти, але ось те, як це станеться, особливо в порівнянні, дасть вам шанс вибрати кращий варіант для будівництва.

Роблять ще один експеримент: блоки опускають у воду і дивляться, за який час він повністю потоне, якого буде його маса після висихання і скільки він буде висихати. Ні для кого не секрет, що воду газобетон вбирає дуже добре, це пояснюється його пористою структурою, яка і забезпечує хорошу паропроникність і регуляцію мікроклімату в приміщенні. Якщо ви порівнюєте кілька блоків, то кращим буде той, який більше протримається в воді і швидше висохне після повного занурення.

Перевіряють також і теплопровідність матеріалів: блок ставлять на пальник і вимірюють, як і коли зміниться його температура. Чим довше це буде відбуватися, тим краще його теплоізоляційні властивості. Ще раз підкреслюємо, що такі способи не дають точний результат, а лише порівняльний, але іноді і цих методів може бути досить.

Газобетон перевірка якості це міцний, легкий, екологічно безпечний і економний матеріал. Цей матеріал часто вибираються для зведення стін, міжкімнатних перекриттів, покрівлі. Коли замовлення оформлене, оплачений, матеріал привезли на будівельний майданчик, тоді постає питання щодо його якості. Як його перевірити? Є декілька правил, з їх допомогою  визначите, чи придатні піноблоки для процесу будівництва.

Поверхня газоблоку обов'язково повинна бути без шорсткостей і сколів, ідеально рівною. Технологія якісного виготовлення не сприймає формування іншої поверхні. Розміри блоку завжди відповідають заявленим. При створенні газобетону заводським методом найменша похибка становить міліметри, її нереально виявити. Можна також натиснути на сумнівний за якістю блок. Якщо він не може витримати тиск пальця, продавлюється, то застосовувати матеріал для зведення стін, міжповерхових перекритів  не можна. Також важливі якості матеріалу для подальших робіт з оздоблення. На такому виробі можуть залишитися невеликі сліди машинного масла через змащування форми.

Економія на самому виробничому процесі в підсумку призводить до того, що всі форми змащуються саме «відпрацюванням», які  залишають сліди. Так стіни з подібних піноблоків зовсім нереально обштукатурити, доведеться використовувати інші види обробки. Черговий нюанс, який допомагає визначити надійність постачальника будматеріалів. Для того, щоб волога швидко не випаровувалася, кожен блок поміщається в целофанову упаковку.
Природно, перевірку якості рекомендується проводити ще до того, як виявляться перші підозри чи претензії до придбаного товару. Такі маніпуляції проводяться до покупки, попросіть продемонструвати продавця зразок піноблоку. Крім того, захистити гаманець, уберегти себе від розчарувань вам допоможуть запити про відповідної документації, готовність надати всю інформацію про товар.