ГАЗОБЕТОН ПЕРЕВІРКА ЯКОСТІ

 Газобетон перевірка якості це міцний, легкий, екологічно безпечний і економний матеріал. Цей матеріал часто вибираються для зведення стін, міжкімнатних перекриттів, покрівлі. Коли замовлення оформлене, оплачений, матеріал привезли на будівельний майданчик, тоді постає питання щодо його якості. Як його перевірити? Є декілька правил, з їх допомогою  визначите, чи придатні піноблоки для процесу будівництва.
 Поверхня газоблоку обов'язково повинна бути без шорсткостей і сколів, ідеально рівною. Технологія якісного виготовлення не сприймає формування іншої поверхні.
 Розміри блоку завжди відповідають заявленим. При створенні газобетону заводським методом найменша похибка становить міліметри, її нереально виявити.
 Можна також натиснути на сумнівний за якістю блок. Якщо він не може витримати тиск пальця, продавлюється, то застосовувати матеріал для зведення стін, міжповерхових перекритів  не можна.
 Також важливі якості матеріалу для подальших робіт з оздоблення. На такому виробі можуть залишитися невеликі сліди машинного масла через змащування форми. Економія на самому виробничому процесі в підсумку призводить до того, що всі форми змащуються саме «відпрацюванням», які  залишають сліди. Так стіни з подібних піноблоків зовсім нереально обштукатурити, доведеться використовувати інші види обробки.
 Черговий нюанс, який допомагає визначити надійність постачальника будматеріалів. Для того, щоб волога швидко не випаровувалася, кожен блок поміщається в целофанову упаковку.
 Природно, перевірку якості рекомендується проводити ще до того, як виявляться перші підозри чи претензії до придбаного товару. Такі маніпуляції проводяться до покупки, попросіть продемонструвати продавця зразок піноблоку. Крім того, захистити гаманець, уберегти себе від розчарувань вам допоможуть запити про відповідної документації, готовність надати всю інформацію про товар.