ГАЗОБЕТОН ХАРАКТЕРИСТИКА ВЛАСТИВОСТІ

Газосиликатні блоки, або автоклавний газобетон - це популярний будівельний матеріал, винайдений в Європі в першій половині 20-го століття. З тих пір газобетонні блоки успішно застосовуються в будівництві будівель житлового, громадського, господарського та промислового призначення. Причиною такої універсальності, популярності матеріалу є його:

Екологічність 

будівельні газобетонні блоки виробляються переважно з натуральних природних компонентів (цемент, вапно, кварцовий пісок, вода) з додаванням алюмінієвої пудри. Газобетон не містить шкідливих для здоров'я людини речовин та має один з найнижчих серед будівельних матеріалів коефіцієнтів радіоактивності.

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

стінові блоки з автоклавного бетону є теплоізоляційним будівельним матеріалом з низьким коефіцієнтом теплопровідності. Чарункова структура блоку є відмінним теплоізолятором і водночас дозволяє матеріалу "дихати". В результаті в приміщенні досягається оптимальний мікроклімат і в зимовий період стіни з газобетону захищають ваше житло від низьких температур, а в жарку пору року, навпаки, перешкоджають перегріву повітря в приміщенні.

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ - звукоізоляційні якості стінових матеріалів прямо пропорційні товщині стін і обернено пропорційні їх (матеріалів) щільності. На цьому заснована чудова здатність газобетонних блоків гасити звукові хвилі. Володіючи комірчастою структурою з безліччю повітряних бульбашок газобетон має низьку щільність при великих габаритах. Стіни та перегородки з газобетону відмінно захищають приміщення від сторонніх шумів. При цьому ви можете посилити звукозахисні властивості блоків внутрішньої та зовнішньої штукатуркою ваших стін. Також чудового ефекту можна домогтися застосовуючи додаткові ізоляційні матеріали типу пінопласту, гіпсокартону, мінеральної вати.

Пожежобезпечний - газобетонні блоки виробляються з негорючих мінеральних компонентів і відносяться до класу будівельних матеріалів НГ (негорючі). Огороджувальні конструкції з газобетону не горять і не запалюються. В силу цих особливостей газоблок використовуються для пристрою брандмауерів і інших протипожежних споруд.

ДОВГОВІЧНІСТЬ - довговічність газобетонних блоків грунтується на їх здатності витримувати багаторазові цикли "заморозка-відтаювання" без критичних руйнувань. Причиною таких руйнувань є надмірна волога, вбирає матеріалом, яка при замерзанні призводить до руйнування структури. При замерзанні вологи, що потрапила всередину газобетонного блоку, вона має можливість розподілятися всередині його структури не викликаючи надлишкової напруги. Тому сучасні газобетонні блоки витримують до 100 циклів змінюються циклів, тобто мають коефіцієнт морозостійкості F100.