ГАЗОБЕТОН ГАЗОБЛОК ЦЕ ТЕЖ САМЕ

Газобетон та газоблок це одне й теж. Просто комусь звичніше газобетон газоблок використовувати перше слово а комусь друге. Правильно ж взагалі використовувати фразу газобетонні блоки Цей будівельний матеріал не тільки вигідний в зведенні несучих стін але і вигідний як щорічне капіталовкладення засобів.

Економіку України ковбасить валюта скаче ціна будівельних матеріалів в основі своїй прив'язана до долара але чому то не падає з обвалом валюти а тільки зростає.Відомий факт закупівля будівельних матеріалів в зимку завжди вигідніше ніж в сезон будівництва тобто навесні влітку і восени. Тому багато наших клієнтів не відмовляються від можливості купити сьогодні з можливістю фіксації ціни й здійснення доставки на об'єкти навесні коли зійде сніг. Кожна угода купівлі продажу супроводжується обов'язковим висновком юридичного договору між покупцем і представництвом заводу виробника. Перед укладенням договору клієнт в бов'язковому порядку отримує максимально розгорнуту консультацію по продукції можливості зекономити умовами доставки та вивантаження а також кладки газобетонних блоків.

Кожен день нам доводиться пояснювати який газобетон краще Чим Aeroc Обухів відрізняється від Стоунлайт Бровари й навпаки. Доводиться роз'яснювати де зариті підводні камені низької ціни Куп'янська. Що таке щільність та яка різниця від міцності. Багато будівельників взагалі не розуміють різниці між газобетоном та піноблоками по-старому вважаючи що краще останніх не існує. Наша думка така найважливіший фактор у виборі газобетону це Ваша логіка та ми постараємося дати вам деякі знання щоб була можливість її включити.

Всі заводи на сьогодні тільки автоклавний газобетон. Блоки при цьому в обов'язковому порядку потрапляють в автоклави де при великій температурі обробляються парою. Саме тому свіжий блок дуже гарячий та парує з нього тече вода. Також саме з цієї причини в розрахунку вага газобетону накидується 25% на вологість але про це пізніше.

Наступний параметр що вимагає уваги це високоточність блоків, газобетонні блоки бувають високоточними й не високоточними. Похибка в розмірах перше не перевищує 1-2 мм похибка в розмірах друге часом досягає 5 см, якщо блок не високоточний то його розміри умовні це дозволяє нечистим на руку продавцям продавати вам повітря.

Якщо Вам кажуть так в кубі стандартного блоку 20 * 30 * 60 - 28 блоків" то Вас розводять. Справжні розміри такого блоку не 200 * 300 * 600, а 288 * 588 * 600. Останні розміри мають Куп'янськ (не подумайте чому ціна у них підозріло низька?) абсолютно всі продавці продають їх з розрахунку 28 умовних блоків в кубі, і ми не виняток, тому що якщо ми будемо продавати справжню кубатуру, то ціна на ці блоки якщо не зрівняється, то буде гранично близька до високоточного.

У чому ж наша відмінність від нечистих на руку продавців, якщо ми теж продаємо по 28 штук в кубі? Відмінність проста. Ми не тільки говоримо правду своїм покупцям, але і за прикладами, з калькулятором пропонуємо їм самостійно розрахувати свою вигоду. Безперечно для цього необхідно запросити клієнта в офіс для живого спілкування. Завжди можна знайти альтернативу на газобетон Куп'янськ.

ЯКА РЕАЛЬНА ЦІНА ГАЗОБЕТОНУ КИЄВІ?

На блок ціна не може бути фіксованою для всіх та залежить в першу чергу від обсягу, який ви бажаєте придбати. Також ціна залежить від виробника газобетону. Хочу зазначити: в Україні лише чотири виробники виробляють газобетонні блоки відмінної якості з широким асортиментом й без особливих нарікань. Це Стоунлайт, Аерок ЮДК та Ю-ТОН. Кожен із заводів веде свою політику щодо ціни газобетону в Києві. Рейтинг цінової політики виробників можна представити таким списком:

газобетон Стоунлайт (Бровари) нижча ціна круглий рік, але якість храмає.

газобетон Аерок періодично опускається, коли його ціна майже на 100 грн перевищує Бровари. газобетон ЮДК (Дніпро) найвища ціна з за дальності розташування і витрат на доставку.