ГАЗОБЕТОН ДОСТАВКА НА ОБЄКТ

Географія розташування заводів, їх асортимент, а також наша транспортна служба і вивірена логістика, дозволяють оперативно реагувати на запити наших клієнтів і з мінімальними витратами доставляти замовлені газоблоки на їх об'єкти. Схема поставки виключно проста і надійна: з відвантажувальних майданчиків заводу наш транспорт щодня щастить газоблоки на об'єкти замовників, без проміжних складів і зайвих перевантажень. Все це, з огляду на нашу багаторічну співпрацю з заводами, формує кращу ціну на газоблок.

Ми поставляємо газобетонні блоки великим будівельним компаніям, приватним забудовникам і торговельним підприємствам Києва, Київської області та суміжних регіонів. Заведено вважати, що найбільш важливі параметри, якими слід керуватися при закупівлі газобетону (газобетонні блоки, піноблоків), це - ціна, якість і експлуатаційні характеристики блоків. При цьому часто забувається такий ключовий момент, як доставка. Неправильно організований процес доставки газо-, піноблоків та інших стінових матеріалів здатний нівелювати всі перераховані вище переваги придбаного матеріалу. А в особливо важких випадках - привести до псування перевезених будматеріалів.

Ми використовуємо сучасний автотранспорт, повністю відповідає вимогам виробників. Кожна машина оснащена страхувальними ременями, без яких існує велика ймовірність того, що велика частина блоків просто не доїде до місця призначення. Доставка великих обсягів здійснюється «довгомірами вантажопідйомністю 20 тонн. Щоб швидко і без труднощів доставити блоки потрібно заздалегідь подбати про під'їзну дорогу до об'єкта і передбачити розвантаження машини краном або навантажувачем. У разі якщо у вас немає можливості залучити кран, ми організуємо доставку самопогрузчікі (самогрузом, маніпулятором), який не тільки доставить до 20 т. Газобетону на ваш об'єкт, а й розвантажить як «свої» блоки, так і продукцію, доставлену «дліномірами».