.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ГАЗОБЕТОН ДОСТАВКА НА ОБЄКТ

Наша компанія є офіційним дилером цілого ряду заводів-виробників газобетону (газобетонних блоків), а також пінобетону (піноблоків). Ми завжди зможемо запропонувати доставку якісних газобетонних блоків та інших стінових матеріалів (цегла, піноблоки) за помірними цінами від найбільш вигідно розташованого для вашого об'єкта виробника газобетону: доставка газобетону

Вартість доставки

Коректний розрахунок вартості доставки газобетонних блоків проводиться на основі декількох факторів:

♦ Віддаленість від виробника;
♦ Вид транспорту;
♦ Стан під'їзду до будівельного об'єкту.

Газобетонні блоки з доставкою на об'єкт

Прийнято вважати, що найбільш важливі параметри, якими слід керуватися при закупівлі газобетону (газобетонних блоків, піноблоків), це - ціна, якість й експлуатаційні характеристики блоків. При цьому часто забувається такий ключовий момент, як доставка. Неправильно організований процес доставки газосилікатних блоків та інших стінових матеріалів здатний нівелювати всі перераховані вище переваги придбаного матеріалу. А в особливо важких випадках - привести до псування перевезених будматеріалів.

Газобетон є одними з найпопулярніших будівельних матеріалів. Газобетон не поступається за якістю матеріалами-аналогам і навіть мають перед ними значні переваги при зведенні нових будівель, будинків, житлових і нежитлових приміщень. Будівництво в Україні з кожним днем ​​набирає обертів. За останні кілька десятиліть був зроблений значний стрибок вгору. Так на заміну стандартним матеріалами, які прийняті за основу в будівництві, з'явилися газобетонні блоки. Природно перед придбанням газобетону слід, роз'яснити деякі важливі моменти.

Ціна та доставка газобетону

На нашому сайті Ви можете побачити всю необхідну Вам інформацію про газобетон: виробники, розміри, властивості, ціни, а також інформацію про доставку. Вартість газобетону є досить демократичною, оскільки ми співпрацюємо з заводами - виробниками напряму. Завдяки вищевикладеним фактам автоклавний бетон з року в рік стає все більш популярним. Можна навіть сказати, що на даний момент газоблок - це стіновий матеріал номер 1.

Купити газобетон з прорахунком вартості доставки

У нас на сайті можна купити газобетон високої якості, підтвердженого сертифікатами відповідності і гарантіями заводів-виготовлювачів. Використовуючи наш сервіс, Ви можете прорахувати для себе оптимальний варіант покупки газобетону з доставкою. Для того, щоб здійснити прорахунок просто введіть необхідний вам об'єм газоблоку і вкажіть район доставки. В результаті прорахунку вам будуть запропоновані варіанти прорахунку вартості газобетону різних виробників з доставкою на ваш об'єкт. Вам залишається тільки визначитися з варіантом і зробити замовлення.

Протягом короткого часу зв'яжемося з вами і обговоримо час доставки. Ми поставляємо газобетонні блоки великим будівельним компаніям, приватним забудовникам і торговельним підприємствам Києва, Київської області та суміжних регіонів. Заведено вважати, що найбільш важливі параметри, якими слід керуватися при закупівлі газобетону (газобетонні блоки, піноблоків), це - ціна, якість і експлуатаційні характеристики блоків. При цьому часто забувається такий ключовий момент, як доставка.

Неправильно організований процес доставки піноблоків та інших стінових матеріалів здатний нівелювати всі перераховані вище переваги придбаного матеріалу. А в особливо важких випадках - привести до псування перевезених будматеріалів. Ми використовуємо сучасний автотранспорт, повністю відповідає вимогам виробників. Кожна машина оснащена страхувальними ременями, без яких існує велика ймовірність того, що велика частина блоків просто не доїде до місця призначення. Доставка великих обсягів здійснюється «довгомірами вантажопідйомністю 20 тонн.

Щоб швидко і без труднощів доставити блоки потрібно заздалегідь подбати про під'їзну дорогу до об'єкта і передбачити розвантаження машини краном або навантажувачем. У разі якщо у вас немає можливості залучити кран, ми організуємо доставку самопогрузчікі (самогрузом, маніпулятором), який не тільки доставить до 20 т. Газобетону на ваш об'єкт, а й розвантажить як «свої» блоки, так і продукцію, доставлену «дліномірами».