.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ГАЗОБЕТОН Д400 Д500 В ЧОМУ РІЗНИЦЯ

Розберемо з чого складається газобетон Д400, Д500 і відразу все зрозуміємо. Уявіть собі, що наука знайшла спосіб взяти хімічний склад природного черепашнику, перетворити його в суміш, наситити повітрям і змусити затвердіти. У нас вийшли бульбашки повітря, укладені в оболонку з газобетонної суміші. Сам по собі повітря ніякої міцністю не володіє, зате володіє найнижчою в світі теплопровідністю. А ось вже його оболонка повинна бути міцною.

Науковою мовою можна сказати що щільність повітряних бульбашок зліва буде більше, ніж щільність повітряних бульбашок справа.

Чому 500 та чому 400

Тому що для того, щоб створити один куб газоблоку щільністю Д400 необхідно наситити великими бульбашками повітря 400 кг газобетонної суміші, а для отримання щільності Д500 газобетонної суміші потрібно більше - 500 кг. Газобетон щільністю Д400 міститься більше повітря і менше суміші, а отже він тепліше.

Газобетон щільністю Д400 (D400)

Газобетонні блоки - це, на даний момент, найпоширеніший будівельний матеріал, який активно застосовується в будівництві. Ряд переваг газоблоків роблять його унікальним продуктом, який має гідну ціну, гарантовану міцність і надійність, яка прослужить тривалий термін.

Залежно від виду будівництва, існує велика різноманітність виробів з газобетону. Так само від цього залежить і щільність газобетонного блоку. Вироби з даного матеріалу має пористу структуру, яка безпосередньо пов'язана з областю застосування. Залежно від щільності змінюється пористість, яка, навіть при меншому показнику, є відмінним матеріалом для спорудження несучих стін.

Варто відзначити той момент, що, маючи різну щільність, змінюється і властивості всього газобетону. Найбільшою затребуваністю користується матеріал щільністю Д400. Хоча він має менший показник міцності, але підвищена пористість робить його відмінним теплоізоляційним виробом, який тривалий час зберігає тепло і мікроклімат в приміщенні, яке виконано з цього вироби. Правда, маючи відмінну теплоізоляцію, газобетон Д400 не володіє стійкою міцністю і є крихким матеріалом, тому в основному застосовується при незначних навантаженнях, таких як при установці дерев'яних балок і в деяких випадках, монолітних дисків перекриття.

Газоблок щільністю Д500 (D500)

Вироби, які мають щільність Д500 на відміну від газоблоку Д400, відрізняється не тільки пористістю, але й сферою застосування, а так само якістю.

Як правило, газобетонні блоки Д500 використовуються для спорудження будівель, не більше 3 поверхів і є надійною несучої основою. Так як пористість вироби значна менше, ніж у Д400, то і рівень теплоізоляції нижче, але це відшкодовується більш високим ступенем надійності, міцності і звукоізоляції, він має досить міцну основу, яка дозволяє споруджувати більш важкі конструкції і кріплення фасаду, є оптимальним варіантом будівельного матеріалу для кліматичних умов.

Це обумовлюється тим, що газобетон даної щільності, має високий рівень не тільки міцності, а й морозостійкий, тим самим, дозволяючи даний газоблоки використовувати для будівництва зовнішніх стін.

Щоб газобетонна суміш не тільки застигла, а її склад перетворився в нелегкі речовини - газоблок відправляється в пристрій, який називається автоклав. Там, при великій температурі газобетон обробляється парою під певним тиском і закріплює свої корисні властивості. Природно після парообробки він насичується вологою! Тому коли вважають вага одного куба газобетону обов'язково додають 25% на вологість.

Отже, ми з Вами зрозуміли що щільність газобетону, так в принципі й піно блоку теж, маркується літерою Д і до міцності ніякого відношення не має.

Візьміть звичайну пластмасову лінійку. Якщо покласти на столі два упору на відстані один від одного 1 см і спробувати посередині лінійку прогнути, то зусилля для цього необхідно докласти значно більше, ніж якщо б ми ці упори розташували на відстані один від одного 10 см. Знаючи, що товщину оболонки кульки повітря в структурі газобетону однакова що в Д400, що в Д500 можна здогадатися, що міцніше буде той кулька, діаметр якого менше. Тому газобетон щільністю Д400 буде значно менш міцний, ніж газобетон з щільністю Д500 при однаковому класі міцності.

Який же з них краще

Вибирати Вам і тільки Вам. Д500 менш теплий, але міцніший, Д400 тепліший, але менш міцний. Цифри теплопровідності Д400 і Д500 відрізняються незначно, так само як й межа міцності.

газобетон д400