ГАЗОБЕТОН БУДІВЕЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ

Газобетон - енергозберігаючий матеріал. Будівельні властивості газобетону та застосування дозволяє досягти значного внеску в областях енергозбереження. Величезна кількість малих пір в газобетоні або панелях ізолюють в 6-10 разів краще, ніж звичайний газоблок або цеглина. Будинки з газобетону приємно прохолодні влітку і скорочують втрати тепла взимку. Витрати з опалення або охолодження кондиціонування за рахунок цього мінімальні.

Газобетон чудова шумоізоляція

Газоблок володіє видатними властивостями шумоізоляції. Якість будівельного матеріалу це позитивний ефект при розгляді властивостей шумоізоляції стіни. Вона викликає дуже високу опірність шуму при застосуванні матеріалу з малою щільністю. Шумоізоляція у цього матеріалу також краще, ніж у обще порівнюваних по щільності будівельних матеріалах.

Пожежостійкість

Газобетон не є органічним, абсолютно негорючий матеріал, і завдяки цьому він у зв'язці з металоконструкціями або як обшивка ідеально підходить для пожаростойких стін брандмауери, вентиляційних та ліфтових шахт. Легка раціональна обробка Газобетон ще краще, ніж дерево може оброблятися звичайним інструментом, таким як пили, свердла бури, фрези. При швидкій прокладці каналів для кабелів і труб може застосовуватися електроінструмент. Газобетон може практично різатися на будь-які форми і під будь-яким кутом, включаючи скіс і нахил. Опалення, водопостачання і каналізація на кухнях і у ванних кімнатах можуть легко прокладатися в стіні, швидше ніж в інших стінах. Електрокабелі укладаються в канали, які проробляються в стіни за допомогою скребків. Подальша установка труб і кабелів у стіну здійснюється надалі без проблем.

Кладка штукатурка

Кладка з газобетону дозволяє скоротити в порівнянні з кладкою з цегли цю операцію в 2,5 рази. Один великий блок з газобетону, розміром 60х30 см., Відповідає приблизно 9-ти нормальним цеглин розміром 7.1Х24 см., До того ж має тільки 1/5 ваги і простіше в кладці. Готові тонкі розчинні суміші клей, що укладаються зубчастої кельмою, зменшують час операції по перемішуванню і нанесенню, як при традиційній штукатурці.

Теплоізоляційний звукоізоляційний матеріал Газобетон

При будівництві висотних і малоповерхових будинків блоки з газобетону можуть застосовуватися як утеплювач і звукоизолятора. Для цих цілей випускаються дрібні блоки для укладання стін і підлоги. Газобетонні блоки, безумовно, є найпоширенішим виробом з пористого бетону, однак, існують і інші види виробів, які застосовуються комплексно в малоповерховому будівництві: це плитиперекритій, покриттів, перемички, панелі.

Сейсмостійкість

Газобетон у вигляді армованих елементів вже багато років застосовується в районах з підвищеною сейсмостійкістю (наприклад, Японія). Досвід багатьох років показує, що будівлі, у яких стіни, зведені повністю або частково з газобетону, мають кращу стійкість при природних катастрофах, таких як землетруси. Незначна вага газобетону в порівнянні з його високою міцністю знижує навантаження на будівлю. Негорючість і висока пожежостійкість є додатковим перевагою і безпекою проти вогню, який часто пов'язаний із землетрусом.