ГАЗОБЕТОН БРОВАРИ СТОУЛАЙТ

 Якість газобетону, який виробляється в місті Бровари на заводі Стоунлайт вже встигло зарекомендувати себе як гарний блок в Київській області та Західній Україні. Геометрія цих блоків ідеально рівна, кути не оббиті, клас міцності не перевершує всіх інших виробників. Неодноразово взяті зразки конкурентами для продавки та виявлення недоліків не приносять результатів, тому що причепитися там дійсно ні до чого. Це нормальний газобетон!
Виробляють Стоунлайт на новітньому Європейському обладнанні. Більш як десять автоклавів і новітня, досконала лінія нарізки й упакування дозволяє випускати на добу всього лише 900 кубів при потребах більш, ніж у 2000. Популярність цей виробник завоював недавно, проте міцно став на ноги та зайняв свою нішу на ринку газобетонних блоків.
 Газобетон СТОУНЛАЙТ відрізняється найнижчою ціною серед аналогічних блоків, без шкоди в характеристиках і геометрії блоків. Номенклатура блоків одна з найбільших. Тут вам  гладкий, і паз-гребінь, і стіновий, і перегородковий. І навіть є лоткові блоки для застосування в вигляді тремо опалубки. Щільність у блоку Д400 і Д500.