ГАЗОБЕТОН АЕРОК БЕРЕЗАНЬ

Газобетон АEROC Березань це завод по виготовленню виробів з ніздрюватого газобетона автоклавного твердіння. На сьогоднішній день будучи одним з найбільших постачальників газобетонних блоків в усі регіони України.

Заснування компанії AEROC Березань

Компанія Аерок була заснована в 2006 році розпочато будівництво першого заводу з виробництва блоків автоклавного твердіння у м. Березань Київської області. Якість продукції Аерок відповідає високим вимогам не тільки Українських але й Європейських стандартів. Компанія Аерок входить до складу групи ЛСР від назви ЛенСтройРеконструкція.

Виробництво АЕРОК Березань

На заводі для виробництва автоклавного газобетону була встановлена ​​високотехнологічна Німецька лінія, проектна потужність обладнання 400 тис.м.куб. газобетонних виробів в рік. Якість продукції заводу Аерок Березань контролюється власною сертифікованою лабораторією, випускаючи з заводу тільки перевірену продукцію. Кожна партія виробів ТМ Аерок супроводжується паспортом якості. Пропонуємо Вам газобетон Аерок ціна якого відповідає якості. Ціна на газобетон Аерок Березань і У - Блоки вказана без доставки, доставка газоблоку в Київ чи область прораховується окремо виходячи з кількості, місце доставки і вимог до транспорту.