.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ГАЗОБЕТОН AEROC ХАРАКТЕРИСТИКА

aeroc zavod obuhovНа сьогодняшній день газобетон Аерок має дуже велику популярність серед вітчизняних забудовників. Цей матеріал з кожним роком нарощує обсяг реалізованих метрів кубічних на будівельні об'єкти різного масштабу. Даний вид блоку активно використовується як для висотного, так і для приватного будівництва. Навіть на сьогоднішній день, коли економічна ситуація в країні залишається важкою - газоблок Aeroc залишається найбільш купівельно спроможнім матеріалом для зовнішніх стін і перегородок. Конкуренцію може скласти тільки глиняна рядова цегла, хоча обсяги продажів цього матеріалу з кожним роком зменшуються.

Газобетон Аерок кращий для будівництва

kupit gazobeton aeroc obukhovПри будівництві приватного будинку, забудовники намагаються придбати надійний і якісний матеріал,до якого не буде претензій за вищевказаними властивостями. Хоча справедливості заради відзначимо і бажання деяких покупців купити не матеріал, а його вартість. Мається на увазі, що розглядаючи всі плюси і мінуси в пропозиціях від різних виробників, перевага віддається більш дешевому варіанту.

Рекомендуєм Газобетон АEROC

Відштовхуючись від відгуків кінцевих споживачів і будівельників, які постійно працюють з газобетоном ми, рекомендуємо використовувати газобетон від AEROC. Цей виробник блоку добре знайомий будівельникам і кінцевим покупцям по яскраво жовтій упаковці. Основною перевагою вище зазначеного виробника є якість виробленого газобетону. Це виражається в наступних властивостях блоку від вище зазначеного виробника:

♦ Газобетон має ідеальну геометрію, що дозволяє отримати рівні стіни, а це економія на матеріалах для зовнішньої абовнутрішньої обробки;

♦ Вироблений блок має оптимальне поєднання міцності і щільності, що сприяє отримати надійну і теплу стіну, яка здатна прослужити протягом тривалого  часу;

Газобетон AEROC абсолютно безпечний для здоров'я людини;
При виробництві газобетону не чиниться негативний вплив на навколишнє середовище.