.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ФУНДАМЕНТ ДЛЯ БУДИНКУ З ГАЗОБЕТОНУ

Будівництво заміських будинків з газобетону в наш час стає все більш популярним. Даний будівельний матеріал відрізняють прекрасні звукоізоляційні і теплопровідні властивості, міцність і морозостійкість. Фундамент під газобетонні блоки слід вибирати вкрай уважно і обережно. Справа в тому, що вони володіють сприйнятливістю до деформації, тому основа повинна володіти такими важливими якостями, як надійнісність.lentochnyy fundament dlya doma

Відповідаючи на питання, який фундамент під будинок з газобетону слід вибрати:

Починати потрібно з обліку поверховості будівлі. Від цього параметра залежить величине навантаження на опору. Також слід враховувати характер ґрунту в районі забудови і ряд природних умов. Економія коштів в цьому питанні недоречна, так як через дешеві матеріали може відбутися швидка деформація, що призводить до тріщин.

Оптимальний фундамент під газобетон

Це установка залізобетонної плити, завдяки такому грунтовному фундаменту величина усадочних деформацій стає мінімальною. Якщо відбуваються коливання грунту, відбувається рух плити спільно з грунтом, завдяки чому забезпечується стійкість будівлі. При монтажі монолітного фундаменту із залізобетону запобігає виникненню в стінах тріщин. Таку підставу можна застосовувати при будь-яких типах грунту, навіть при самих жорстких кліматичних умовах.

Чи існує більш економічний фундамент для будинку з газобетону

Мова йде про монолітно стрічковому фундаменті. Цей тип фундаменту або заглиблюють нижче рівня промерзання грунту, або виконують в мілкозаглубленному  варіанті. Якщо заплановано будівництво двох поверхового будинку і підвалу, то виконується перший варіант, якщо невеликого будинку в один поверх, то досить і другого варіанту. Різновид мілкозаглубленного стрічкового фундаменту чудово зарекомендувала себе при наявності в районі будівництва непучиністих або слабоздимистого грунту. Заглиблення фундаменту використовують на рухливих грунтах.fundament

Фундамент для газобетону може бути виконаний у вигляді стовпчастої  монолітного підстави. Цей тип підстави закладають на рівні, який повинен перевищити глибину промерзання. Не рекомендується використовувати такий фундамент при наявності рухливих ґрунтів. Крім того, не можна використовувати стовпчасту підставу при зведенні будівлі з гаражем або підвалом.

Залізобетонний фундамент

Залізобетонний фундамент під газосиликатні блоки слід розташовувати під всією площею будинку.
Слід обов'язково застосовувати арматурну сітку, причому не менше двох шарів. Товщина залізобетонної плити під газобетоном не повинна бути менше сорока сантиметрів. Під плитою встановлюється тонка основа з бетону, на яку кладуть два шари гідроізоляції. Після цього монтують опалубку, фіксують її стяжними болтами і балками,  поверх укладають бетон, висотою приблизно 15 сантиметрів. Якщо між котлованом і стінами утворюються порожнини, їх засипають ґрунтом.

Стрічковий фундамент під будинок з газосилікату виконують за такою технологією

Викопують траншею, глибиною приблизно 0,5 метра. Потім у готовій траншеї влаштовують піщану подушку, потім - дерев'яну опалубку, в яку укладають арматуру, скріплюють її та заливають туди бетон. Необхідно пам'ятати про те, що при монтажі мілкозаглубленного стрічкового монолітного фундаменту, його не можна заливати на підморожену основу. Проведення робіт можливо тільки під час теплого сезону. При необхідності проведення робіт в холодний період року заливка повинна виконуватися без перерв. Опалубка повинна бути утеплена, а для поліпшення схоплювання бетон слід  нагрівати.fyndament

Стовпчастий фундамент складається з стовпів

Стовпи встановлюються в кутах будинку, та в тих місцях, де перетинаються стіни. Стовпи виготовляють з каменю, бетону або цегли. Глибина заглиблення стовпів повинна перевищувати рівень промерзання грунту на 20-30 сантиметрів. Установка стовпів повинна бути строго вертикальною. Простір необхідно заповнювати піском або щебенем, а потім заливати туди розчин бетону. Вирішувати, який фундамент краще для газобетону, повинні фахівці спільно з власниками будинку. Від правильно вибранної  підстави залежить стійкість майбутньої будівлі. Економія на даному етапі неприпустима, інакше негативних наслідків не уникнути. Пристрій фундаменту повинні виконувати професіонали, але якщо у власника будинку є практичні навички будівельних робіт, то можна впоратися і без залучення найманої бригади.