.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

БУДУВАННЯ З AEROC U-БЛОКІВ

Компанія AEROC давно і активно надає технічну підтримку своїм клієнтам. Газобетон не новий для ринку матеріал, але загальна культура проектування і будівництва далека від досконалості. Часто ми бачимо, як помилкові рішення забудовників призводять до дискредитації матеріалу або нераціональною трати ресурсів. Помилоки при будівництві пов'язані з порушенням технологічної послідовності виконання робіт. Тому наводимо порядок робіт з улаштування монолітних залізобетонних блоків в AEROC U-блоках. U-блоки з пористого бетону, що має щільність 500 кг / м.кв.У - блок аерок

Параметри і форма U-блоків АЕРОК

Технічні параметри U-блоків AEROC відповідають параметрам блоків AEROC марки Classic такої ж ширини. AEROC U-блоки виробляють стіновими блоками. Вони мають гладку поверхню і випускаються у формі лотка.

Використання U-блоків АЕРОК

U-блоки компанії використовуються в будівництві для вигонки бетонних поясів, які збільшують жорсткість конструкцій. Крім цього їх використовують в якості опорних ділянок при зведенні панелей, при установці балок для дерев'яних перекриттів і т.д. U-блоки AEROC також використовуються на будівельному майданчику для виготовлення монолітних перемичок. В такому випадку U-блоки AEROC виступають у функції опалубки, тому при проектуванні треба обов'язково враховувати загальні правила для будівництва конструкцій із залізобетону.

Кладка U-блоків АЕРОК

u blok aerocДля того, щоб залити бетонні пояси U-блоки AEROC щільно склеюють клеєм один з одним. В результаті чого утворюється щільний і рівномірний «лоток». Далі в лоток U-блоку AEROC встановлюється арматура. Потім все заливається бетоном необхідної марки. Після пріобретеніея бетоном достатньої міцності можна встановлювати балки, панелі і т.п. Ці елементи обов'язково повинні спиратися на бетон, а ні в якому разі на краю самих U-блоків AEROC.

Будівництво перемички з U-блоків AEROC виконують в двох варіантах

1. На стійкій підставці на землі заливаються перемички. Потім, їх піднімають за допомогою крана в потрібне місце після того, як затвердів бетон.
2. Над дверним або віконним отвором спочатку зводиться опалубка з дерев'яного бруса, а потім укладаються U-блоки AEROC. Після, в лоток U-блоку AEROC встановлюється арматура, інший простір заповнюється дрібнозернистим бетоном. Опалубка знімається після того, як затвердів бетон.

Для запобігання руйнуванню опорної подушки спирання перемичок U-блоків компанії AEROC має бути не менше 250 мм. Для опорної подушки допустимо застосування тільки цілих блоків.

AEROC U-блоки призначені для пристрою монолітнихелементів в товщі кладки. Такі елементи затребувані при влаштуванні перемичок в кладці з газобетонних блоків AEROC, подушок під перекриття (залізобетонні, дерев'яні), монолітних поясів під кроквяну систему, несучих стовпів. Монолітні залізобетонні елементи можуть бути важливі для газобетонного будинку. Найчастіше U-блоки AEROC застосовуються для створення незнімної опалубки для перемичок, що перекривають великі -понад 1,5 м - віконні та дверні простори в кладці. Простори невеликої ширини можуть бути перекриті без використання перемичок.penobka u bloka

Коли і як перекривати отвори без використання перемичок

Кладка з газобетонних блоків дозволяє без додаткового посилення перекривати отвори шириною до 1,6 м. Такі перемички називаються рядовими або клінчатих. Оскільки висота блоку складає 250 мм, навіть перемичка з блоків, покладених плиском, але склеєних кладочним клеєм, затискається і утворює  плоску арку. Порядок влаштування такої перемички простий. По верхній позначці прорізу виставляється тимчасова монтажна опалубка (наприклад, дошки з підпорами), і по поверхні опалубки укладаються блоки з ретельною проклеюванням вертикальних швів.

Коли висота кладки над отвором сягає трьох рядів блоків, а клей набирає міцність (через тиждень після установки блоків), підпори з-під дощок можна виймати і дошки видаляти. Рядові і клинчасті перемички були найпоширенішим способом перекриття отворів до кінця 1960-х рр. Потім їм на зміну прийшли залізобетонні брускові перемички - вони дозволяли обходитися без тимчасової опалубки і підпірок, навантажувати кладку відразу і не чекати, поки разчин не набере міцність. Зараз, коли індивідуальне будівництво ведеться силами невеликих бригад, без використання вантажопідйомної техніки, рядові перемички знову стають актуальними.


Інше поширене застосування AEROC U-блоків - пристрій опорних розподільчих подушок під плити або балки перекриття. Часто такі подушки не потрібні за розрахунком, однак їх все одно застосовують як страховку від монтажних помилок. З такою ж страхувальної метою зазвичай виконують і залізобетонний пояс під мауерлат (лежень), службовець підставою для кроквяної системи. Мауерлат можна кріпити безпосередньо до газобетонної кладки, але частіше під ним все-таки споруджують залізобетонний пояс - для більш надійного анкерування до кладки. І подушки, і пояси виконують, як правило, в порожнині U-блоків. Значно рідше U-блоки використовують в якості незнімної опалубки колон. Такі приховані в кладці колони в несейсмічних районах будівництва бувають необхідні навколо гаражних воріт або великих засклених стін, які стали модними в сучасному інтер'єрі.