.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

БУДІВНИЦТВО ГАРАЖА З ГАЗОБЕТОНУ

Отже, будівництво гаража з газобетону починається з визначення проекту. Зазвичай це типовий проект, іноді доводиться розробляти індивідуальні, це відбувається в тих випадках, коли готовий варіант не відповідає типу грунту або яким-небудь іншим особливостям місця, де збираються зводити гараж. Далі починають будівництво фундаменту, який можна зробити з фундаментних блоків.

Якщо зводити гараж з газобетону своїми руками, то необхідно врахувати декілька моментів

stroitelstvo garazha

У процесі будівництва необхідно постійно контролювати Рівність кладки. Якщо потрібно, то кладка з газобетону вирівнюється киянкою (гумовим молотком). Для розрізання блоку використовують ножівку по газобетону, матеріал легко піддається пилінню, штробінню, а так само є надзвичайно легким і впоратися з кладкою може навіть одна людина.

Вентиляція Гаража

При будівництві гаража не варто забувати про правильно організованої вентиляції. Найбільш економічний варіант - це природна вентиляція, але вона не здатна достатньою мірою забезпечити оптимальний повітрообмін. Тому фахівці рекомендують організувати припливно-витяжну вентиляцію, яка регулює і балансує кількість витяжного і припливного повітря, тим самим забезпечуючи найбільш комфортний повітрообмін в приміщенні гаража.

Утеплення і гідроізоляція Гаражу

Коефіцієнт теплопровідності газобетону становить 0,127 Вт / м ° С, при цьому рівень вологості матеріалу всього близько 4%. Тому при товщині блоку 400мм можна не робити додаткове утеплення і гідроізоляцію.

При будівництві гаражу з газобетонних блоків застосовується перев'язка стін із спеціального клею.

Можливо, хтось вважатиме, що будівництво з клеєм обійдеться дорожче, але працювати з ним набагато зручніше і швидше. Більш того, при використанні цементного розчину товщина швів становити 1-2 см, а при застосуванні клею - 1-3 мм, що дозволяє практично позбутися «містків холоду» .Для максимальної міцності стін у горизонтальні шви укладається армована базальтова сітка (достатньо одного шару на кожні два ряди). Кладка стіни з другого ряду починається з кута. І якщо перший ряд починався довжиною стороною направо, то другий ряд від кута повинен починатися наліво. Тільки в такому випадку кладка буде максимально міцною і надійною.

Варто відзначити, що гараж з газоблоку  має ще одну перевагу.

Завдяки тому що матеріал має високий коефіцієнт міцності на стиск, гараж може бути не тільки одноповерховим. З цього матеріалу можна будувати будівлі до 3-х поверхів.
Побудувати гараж з газобетону можна самостійно, не звертаючись за допомогою до будівельних бригад, причому звести його можна в досить короткий термін, тому кладка з газобетону споруджується швидше, ніж із цегли, 1 блок замінять близько 14 цеглин. Головне, використовувати тільки якісні основні і супутні матеріали і ваш гараж, зведений з газобетонних блоків, стане відмінною альтернативою звичайним гаражів з бетону, цегли або металевого каркаса.


garazh iz gazobloka