БУДІВНИЦТВО БУДИНКУ З ГАЗОБЕТОНУ

 Багато забудовників відзначають високу енергоефективність тих будинків, які зводяться з газобетону. Дані будови вважаються дійсно теплими, тому що з підрахунку витрат на їх обігрів взимку ви залишитеся в плюсі. Зазвичай газобетонні блоки застосовуються для спорудження одноповерхових будинків у приватних секторах, а також для будівництва висоток.


 Процес будівництва будинку завдяки різної щільності блоків можна застосовувати їх на будь-якій стадії будівництва, але не при спорудженні фундаменту. Якщо грунтові води розміщуються занадто близько, то тут не можна застосовувати для кладки фундаменту ніздрюватий газобетон. Йому загрожує висока вологість. Подальше застосування матеріалу матиме лише переваги. Він просто вкладається, а розбіжність граней газобетону не буде перевищувати 1 мм. Так споруджуються рівні стіни, шви виходять дуже тонкими. Стінні блоки просто розпилюються, вони приймають необхідну форму. Несучі стіни багатоповерхових будинків споруджуються з газобетону, щільність якого становить D 400  D 500. Матеріал більш низької щільності підійде для кладки перегородок.
  Оптимальний склеювальний розчин для кладки газобетону
Це розчин цементу. Краще в роботі застосовувати будівельні сухі суміші. Такий матеріал виробляється з складових дрібного помелу, склеювальних добавок. Всі такі компоненти дають можливість створювати тонкий шар. Сухі суміші дозволяють вести роботу і в зимовий період.
   Можна при розрахунку будівлі не закладати в кошторис спорудження дуже міцного фундаменту, газобетонні блоки важать менше дерева та цегли. Так ви отримаєте економію витрат. Наступна кошторисна стаття - це зниження транспортних витрат безпосередньо на розвантаження і привіз матеріалу. Чи не доведеться переживати з приводу вибору грунтівок, коштів від пожежі, тому що матеріал не горить, у ньому не розмножуються бактерії. Будівництво здійснюється набагато швидше. Якщо ви вже звели стіни, то потрібно закриття зовнішніх сторін житла від впливу вогкості. Комірчана структура блоків вбирає вологу.