.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

БУДІВНИЦТВО БУДИНКУ З ГАЗОБЕТОНУ

Багато забудовників відзначають високу енергоефективність тих будинків, які зводяться з газобетону. Дані будови вважаються дійсно теплими, тому що з підрахунку витрат на їх обігрів взимку ви залишитеся в плюсі. Зазвичай газобетонні блоки застосовуються для спорудження одноповерхових будинків у приватних секторах, а також для будівництва висоток.gazobeton vyrobnyky5

Процес будівництва будинку завдяки різної щільності блоків можна застосовувати їх на будь-якій стадії будівництва, але не при спорудженні фундаменту. Якщо грунтові води розміщуються занадто близько, то тут не можна застосовувати для кладки фундаменту ніздрюватий газобетон. Йому загрожує висока вологість. Подальше застосування матеріалу матиме лише переваги. Він просто вкладається, а розбіжність граней газобетону не буде перевищувати 1 мм. Так споруджуються рівні стіни, шви виходять дуже тонкими. Стінні блоки просто розпилюються, вони приймають необхідну форму. Несучі стіни багатоповерхових будинків споруджуються з газобетону, щільність якого становить D 400  D 500. Матеріал більш низької щільності підійде для кладки перегородок.

Оптимальний склеювальний розчин для кладки газобетону

Це розчин цементу. Краще в роботі застосовувати будівельні сухі суміші. Такий матеріал виробляється з складових дрібного помелу, склеювальних добавок. Всі такі компоненти дають можливість створювати тонкий шар. Сухі суміші дозволяють вести роботу і в зимовий період. Можна при розрахунку будівлі не закладати в кошторис спорудження дуже міцного фундаменту, газобетонні блоки важать менше дерева та цегли.

Так ви отримаєте економію витрат. Наступна кошторисна стаття - це зниження транспортних витрат безпосередньо на розвантаження і привіз матеріалу. Чи не доведеться переживати з приводу вибору грунтівок, коштів від пожежі, тому що матеріал не горить, у ньому не розмножуються бактерії. Будівництво здійснюється набагато швидше. Якщо ви вже звели стіни, то потрібно закриття зовнішніх сторін житла від впливу вогкості. Комірчана структура блоків вбирає вологу.

Будівництво будинку з газобетонних блоків - прекрасне рішення для малоповерхового приватного будівництва, найбільш оптимальне по співвідношенню багатьох параметрів. Стрімке зростання популярності даного будівельного матеріалу пояснюється, перш за все, його високими експлуатаційними характеристиками, доступністю і екологічністю.

Заміський будинок з газобетону - переваги

dom mechta aerocТепло- шумоізоляція та міцність.З теплотехнічного розрахунку житлові приміщення з газобетону виявляються значно тепліше, ніж аналогічні будівлі з цегли або звичайного бетону. Фактично, це один з матеріалів з найкращими показниками енергоефективності. В процесі виробництва газобетон проходить обробку в спеціальному автоклаві, де твердне під дією температури і високого тиску. Така технологія і забезпечує достатню міцність і високу стабільність структури матеріалу.

Екологічність.

У виробництві газобетону використовуються пісок, гіпс, цемент і алюмінієва пудра. Екологічна чистота вихідної сировини є гарантією відсутності шкідливих речовин і повної безпеки для здоров'я людини. Також газобетон стійкий до гниття і утворення цвілі, що значно подовжує термін його експлуатації.

Конструкційних і економічність.

Мінімальні похибки в розмірі та формі блоків гарантують зведення ідеально рівних стін. Невелика вага блоків, їх великі розміри і простота обробки істотно полегшують монтаж, створення складних архітектурних форм і скорочують як терміни будівництва будинку з газобетону, так і загальну вартість робіт.

Паро й повітропроникність.

Пориста структура не тільки гарантує високу теплоізоляцію стін будинку з газобетону, але і сприяє хорошій циркуляції повітря усередині приміщення і оптимізації його вологості. Завдяки цьому, без додаткових зусиль всередині житлового простору створюється комфортний мікроклімат, що істотно підвищує якість життя.

Пожежна безпека і морозостійкість.

Газобетон здатний протягом тривалого часу (до декількох годин) витримувати прямий вплив вогню. Також він характеризується і високою морозостійкістю, але необхідно сказати, що на неї безпосередньо впливає відповідна обробка фасадів і захист будинку з газобетонних блоків від вологопоглинання.

Будівництво будинку з газобетону - вірний вибір?

Фахівці нашої компанії знаходяться в постійному пошуку нових будівельних матеріалів і способів їх використання для зведення приватних котеджів, щоб забезпечити замовника якомога великим вибором варіантів. Популярність будівництва з газобетону обумовлена ​​тим, що на будинок з газоблоку ціна встановлена ​​на доступному рівні, навіть зведення особняка в 400 квадратів буде непереливки таким вже витратним, особливо з урахуванням якісних характеристик, енергоефективності та простоти в експлуатації.

Будинок з газобетонних блоків під ключ, якщо, звичайно, він зводиться з дотриманням всіх вимог технологічного процесу, дозволяє особеноо матеріалу сприятливо позначатися на екологічному тлі і атмосфері в приміщеннях. Зрештою безпеку вашої родини і дітей завжди виходить на перший план при спорудженні заміського котеджу.

Ціна будинку з газобетону під ключ

Ціни на будівництво будинку з газобетону індивідуальні і залежать від багатьох факторів: складності проекту, застосовуваної технології та обсягів будівництва. Якщо ви замислюєтеся про те, щоб побудувати будинок з газобетонних блоків під ключ, або сумніваєтеся і вагаєтеся у виборі технології та матеріалу будівництва. Внутрішня і зовнішня обробка будинку складають чималу частину загального бюджету на будівництво.

Природно, що в вартість будинку з газоблоку під ключ обов'язково включає процедури по поверхневої захисту матеріалу спеціальними засобами, що підвищують його стійкість до будь-якого природного і механічного впливу. За порівняння з багатьма іншими матеріалами форма блоків і їх структура значно спрощує дані роботи і знижує витрату матеріалів при їх проведенні. Внутрішні порожнини матеріалу є прекрасними ізоляторами і не дозволяють теплу покидати приміщення, а холоду проникати всередину.

Вартість будинку з газобетону

Вартість будинків з газобетонних блоків частково компенсує подальші витрати на експлуатацію та витрати на опалення такого котеджу. Ціна м2 будинку з газобетону доступна більшості замовників, більш того цей матеріал виробляється багатьма підприємствами, здатними надати великим будівельним компаніям вигідні пропозиції по вартості будматеріалу. Таким чином, замовивши будівництво котеджу з газобетону під ключ у нас, ви отримуєте ще більше переваг.Будівництво будинків з газобетонних блоків під ключ - доступний спосіб заощадити значні кошти і збільшити ступінь контролю над зведенням вашого заміського котеджу - адже усіма процесами будуть займатися тільки наші фахівці.