.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

БУДІВНИЦТВО БАНІ З ГАЗОБЕТОНУ

banya gazobetonaГазобетон частіще використовується при будівництві бань (саун). По-перше, він є екологічно чистим матеріалом. По-друге, стійкий до дії вологого середовища (грибок та пліснява ніколи не виникають). Ну і останнє монтування та будівництво лазні з газобетону забере у вас мінімум часу, так як сам матеріал дуже легкий. І не можна не згадати про те, що газобетон володіє оптимальним співвідношенням ціна-якість.

Які в підсумку виходять лазні з газобетону

Міцними, теплоізоляційними, вогнетривкими, вологостійкими. До речі, при будівництві з газобетону не обов'язково укладати монолітний потужний шар фундаменту - конструкції адже в підсумку матимемо невелику вагу. При всьому цьому, баня з газобетону може бути мобільною, якщо використовуються великі газобетонні блоки. Це явна перевага даного будівельного матеріалу перед  цеглою. Тобто, будівельник сам вибирає, якого розміру будуть блоки.

Будувати баню з газобетону своїми руками не складно

Досить розрахувати лише попередні розміри, а також підготувати дрібно заглиблений фундамет. Висота стелі при цьому бажано повинна бути не менше 2,5 метрів. Бокову стіну такої висоти рекомендується розділяти на 3-4 блоку. Тобто, кожен газоблок буде розміром 80 сантиметрів у висоту. Таким чином, можна буде непогано заощадити на з'єднанні цементом частин конструкції.
Також будівництво лазні з газобетону супроводжується додатковим утепленням стін конструкції, щоб забезпечити ще більш високу температуру всередині сауни. В якості теплоізоляційного матеріалу може виступати мінеральноватна плита, волоконні утеплювачі підвищеної щільності. Кріплення утеплювального шару при цьому здійснюється з зовнішньої сторони конструкції, а не з внутрішньої. Таким чином, буде захищена стіна і від механічних пошкоджень.plan bani s gazobetona

Отже, як побудувати лазню з газобетону

♦ Планування проекту (розмір самої лазні, висота стін).
♦ Підготовка фундаменту (головне, щоб територія і площа були абсолютно рівними).
♦ Монтування газоблоків і їх зчеплення.
♦ Оздоблення і облицювання (якщо це необхідно).
♦ Монтування опалювальної системи і водопроводу.

Що важливо, провести будівництво лазні з газобетону може всього одна людина. Матеріал настільки легкий, що його монтаж - нікчемна справа навіть для одного будівельника. Єдине, в чому потрібна допомога - це заливка бетону. Ніяких каркасів при цьому встановлювати не потрібно - газобетонний блок настільки міцний, що з легкістю витримає і сильний вітер, і великі кучугури снігу на своєму даху. Не зайвим також буде зазначити, що газобетон з легкісттю свердлиться дрілю і піддається механічній дії (відносно зміни форми). Задані розміри блоків будуть виходити досить-таки легко при обробці будівельного матеріалу звичайною турбіною. До всього, прокладка комунікацій буде дуже проста.

Так що, будуємо лазню з газобетону своїми руками

Та останнє - практика показує, що газоблок служить більше 100 років. А при необхідності - дуже легко реставрується. У цьому випадку не обов'язково враховувати щільність бетонного розчину. Зчіпка здійснюється швидко і просто. Найголовніше - це видалити бруд з газобетонного блоку, який буде реставруватися.