БЛОК АЕРОК КУПИТЬ

gazobeton stenovojГазоблок (газобетон) Аерок є екологічним, якісним будівельним матеріалом. Він являє собою штучний камінь з рівномірно розподіленими порами, у яких міститься повітря. Газобетонні блоки Aеroc мають форму прямокутного паралелепіпеда з точними розмірами, а також систему "паз-гребінь", що служить направленням при кладці блоку. Також, виконує функцію теплового замка по вертикальних швах. Крім того, представлені газоблоки мають захватні кишені, полегшують їх кладку. До речі, кладку зводити зручно і швидко, завдяки малій вазі блоків і зручним захопленням. Вага газоблоку (по сухій речовині) від 300 до 500-кг на кубічний метр - для конструкційного газоблоку, "несе", та для утеплювача з газобетону (Блоки Енерджі) щільність становить 150 кг на метр кубічний. 

Виготовлення Блоку Аерок Обухів

Газобетонні бллоки АЕРОК виготовляються з погрішністю у розмірах не більш 1 мм, що є кращим показником та забиспечує високу швидкість зведення будинків і мінімальні витрати на будівельні роботи. Газобетон Аерок по праву вважається кращим газобетоном України.

Застосування Блоку Аерок Обухів

Газобетонний блок Aeroc найчастіше застосовується в якості несучого стінового матеріалу, але також він популярний і для досягнення потрібного рівня термоізоляції. Навіть без додаткових комунікацій стіни, зроблені з газобетону Aeroc, по відчуттю здаються теплими. Ключова особливість газоблоку Аерок, ціна якого знаходиться в розумних межах, полягає в тому, що цей матеріал одночасно характеризується повітропроникність і паропроникність – ця комбінація дозволяє стінам «дихати», самостійно вентилюватися. Слід зазначити, що Аерок був першим, хто почав виробляти газобетон в Україні, а тому має дуже велику розкрученість в масах.