АВТОКЛАВНИЙ ГАЗОБЕТОН

Автоклавний газобетон АEROC це оптимальне поєднання конструкційних і теплоізоляційних властивостей будівельних блоків. У будинку з автоклавного газобетону взимку завжди тепло. Автоклавний газобетон володіє відмінною теплоізоляцією: він добре зберігає тепло взимку і прохолоду влітку.

Стіна з газобетону AEROC в 3-5 разів тепліше цегляної

Завдяки застосуванню стінових блоків у всіх огороджувальних конструкціях (зовнішні стіни, перемички над отворами та перекриття), будинок з газобетону отримує однорідну конструкцію з однаковими осадочними та температурними змінами. Будівництво будинків з газобетону із застосуванням тонкошарової кладки на клеях практично виключає містки холоду, а значить, і витоку тепла, як за кладочними швами, так і в місцях сполучення конструкцій будинку. Термічний опір конструкцій будинку підвищується на 20%. Застосовуючи одношарову зовнішню стіну, яка є оптимальною конструкцією, можна побудувати будинок з газобетонних стінових блоків, що відповідає вимогам теплозахисту.

Будинок з газобетону стійкий до вологи та довговічний

Газобетон не боїться води, бо складається з водонерастворимого мінералу і не схильний до гниття. Завдяки поєднанню в автоклавнім газобетоні відкритих і закритих пор та відсутності мікротріщин не відбувається його повного водонасичення, і при замерзанні матеріал не руйнується (є пори, куди відбувається витіснення води). Це підтверджується високими показниками морозостійкості F100-150. Газоблок не є гігроскопічним, що характерно для будь-якого автоклавного газобетону. Блоки володіють високим показником паропроникності, що забезпечує швидке видалення вологи в навколишнє середовище. Будинок з газобетону досягає експлуатаційної вологості 4-5% за 1-2 роки експлуатації. Для порівняння експлуатаційна вологість дерев'яних стін в 4 рази вище – 20%. Будинок з газобетону автоклавного твердіння прослужить більш як 300 років.

Автоклавний газобетон AEROC — це оптимальні характеристики міцності й легкості

Легка вага будівельних блоків при одночасній міцності характеризують автоклавний газобетон. Стінові блоки при щільності від 400 до 600 кг/м3 володіють міцністю на стиск В 2,5. Висока міцність на стиск автоклавного газобетону дозволяє вести будівництво будинків заввишки до 3-5-ти поверхів включно, а при каркасному житловому будівництві – без обмеження поверховості. У теж час його мала вага значно знижує навантаження на фундаменти та конструкції будівлі, і дозволяє ефективно використовувати його при реконструкції та надбудови старих будівель. Газобетонні будівельні блоки оптимальні для зведення будинку своїми руками. Шляхом високої паропроникності газобетонні стіни дихають Поява вологи і її накопичення всередині матеріалу — один з найбільш шкідливих факторів, що призводять до руйнації будівельної конструкції, зниження теплозахисту, погіршення мікроклімату, появи цвілі, грибків. Тому важливим показником екологічності матеріалу є паропроникність.

Автоклавний газобетон AEROC – один з найбільш паропроникливий будівельних матеріалів

Будинок з газобетону «дихає»: повітря вільно проникає через стіну без її зволоження, тому на стінах з газобетону не утворюється волога і цвіль. Крім того, завдяки своїй пористій структурі будівельні блоки з газобетону здатні поглинати вологу при підвищеній вологості приміщення і віддавати її за зниженою. Накопичена за холодний період волога швидко виводиться зі стін в теплий сезон. Таким чином, стінові блоки забезпечують комфортний мікроклімат в будинку.

Автоклавний газобетон AEROC по екологічності можна порівняти з деревом, ваше здоров'я під захистом

Щоб бути спокійним за здоров'я ваших близьких, треба побудувати будинок зі стінових блоків. Автоклавний газобетон – абсолютно нешкідливий матеріал і не містить жодних шкідливих речовин, через те, що на 100% складається з мінеральних компонентів. Газобетонні блоки не виділяють токсичних речовин і по своїй екологічності можна порівняти лише з деревом, але при цьому не гниють. Для виробництва автоклавного газобетону використовується тільки екологічно чиста сировина — пісок, вапно, вода, цемент, алюміній і гіпс. При виробництві у навколишнє середовище не виділяються шкідливі гази та токсичні речовини, економляться ресурси (виробництво дозволяє повторно використовувати воду і пар) і скорочуються викиди СО2 в атмосферу. Виробництво газобетону витрачає в 3 рази менше енергії, ніж виробництво пустотілої цегли та в 16 разів менше, ніж виробництво повнотілої цегли.

Автоклавний газобетон AEROC повністю відповідає санітарно-гігієнічним вимогам для будівництва

Будинку з автоклавного газобетону не страшні пожежі Побудувати будинок з газобетону – значить максимально убезпечити себе при виникненні пожежі. Автоклавний газобетон — абсолютно негорючий матеріал. Він рекомендований для зведення протипожежних конструкцій і для теплової ізоляції. Витримує односторонню дію вогню до 7 годин.

Не утворює диму

Не виділяє токсичних речовин при нагріванні.

Не чутливий до температур: матеріал не деформується

Не плавиться з утворенням гарячих крапель.

Має низьку теплопровідність, що уповільнює швидкість його нагрівання.

Стіни з газобетону рівні, їх легко обробляти

Швидкість будівництва будинку залежить від таких факторів, як точна геометрія і легкість в обробці.

Всіма цими характеристиками володіє автоклавний газобетон AEROC. Блоки з газобетону мають точні розміри (+/- 1-2 мм), що дає можливість класти їх на тонкий шар клею, отримуючи при цьому практично безшовну стінну кладку. Виключається таке поняття як «містки холоду».

Будівництво будинків з газобетону йде швидше, тому, що стінові блоки мають збільшений розмір, але при цьому меншу вагу, їх легше укладати та швидше обробляти. Ідеальна геометрія стінових та перегородкових блоків дозволяє повністю відмовитися від штукатурних робіт. Стіни досить пошпаклювати, а плитку можна клеїти безпосередньо на блок. Побудувати будинок з газобетону своїми руками можна швидко і просто, ще й тому, що легко обробляти ручними й звичайними електроінструментами, легко виготовляти будь-які конструкції, прорізати в блоках отвори, робити ніші та прорізи різної конфігурації. У стінах з газобетону легко виконуються утроби, в які ховаються інженерні комунікації, забезпечуючи зручність експлуатації та естетичний вигляд приміщень. З цього унікального матеріалу легко зводити будівлі будь-якої форми та дизайну.

Будинок з автоклавного газобетону AEROC найбільш стійкий до землетрусів

В сейсмічно активних районах вести будівництво будинків рекомендується з автоклавного газобетону. Багаторічний досвід застосування автоклавного газобетону довів, що будинки з газобетону мають кращу стійкість при землетрусах. Незначна вага газобетону в поєднанні з високою міцністю, знижує навантаження на будівлю. А тонкововна кладка стінових блоків на клей робить стіни з газобетону практично монолітними. Автоклавний газобетон також дозволяє легко виконати армування кладки й вузлів для підвищення сейсмостійкості.

У будинку з автоклавного газобетону AEROC завжди комфортний клімат

Масивні стіни з автоклавного газобетону володіють високою теплоакумулюючу здатності, що підвищує комфортність проживання т. к. виключає різкі температурні коливання в будинку. Стіна з газобетону охолоджується приблизно такий же час, як і стіна з дерева (що майже в 5 разів повільніше, ніж остигання стіни з цегли). А для нагрівання газобетонної стіни потрібно в 2 рази менше тепла, ніж для стіни з дерева.

Автоклавний газобетон АEROC це комфортний клімат круглий рік: тепло взимку і прохолоди влітку

Стіни з газобетону дають мінімальну усадку. Якщо Ви вже вирішили будувати будинок з пористого бетону, але сумніваєтеся, що ж вибрати газобетон або пінобетон, зверніть увагу на характеристики усадки: Усадка 2-3 мм/м характерна для не автоклавних газобетонів і пінобетонів. Усадку в 10 разів менше – всього 0,3-0,5 мм/м – забезпечує тільки автоклавний газобетон. Блоки шляхом автоклавної технології володіють високою міцністю і практично не піддаються усадці в процесі експлуатації.

Газобетон AEROC забезпечує хорошу звукоізоляцію

Газобетон володіє достатньою звукоізоляцією для виконання всіх видів стін і перегородок. Будинки з газобетону задовольняють нормативним вимогам Сніп по звукоізоляції.