.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

АВТОКЛАВНИЙ ГАЗОБЕТОН АЕРОК

У період, коли тепловий захист в нашій країні нормалізувався з міркувань комфортності мікроклімату, існує великий пласт конструкційно-теплоізоляційних матеріалів. Туди входила цегляна кладка, дерево і газоблоки або легкі ніздрюваті бетони. Такі матеріали поєднують в собі властивості несучих, здатних сприймати експлуатаційні навантаження й впливи та теплоізоляції, забезпечуючи одношарові стіни розумною товщини вимогам до теплоізоляції.

Так, цегляні стіни з щілинної керамічної цегли на Північно-Заході зводилися товщиною 51 см, керамзитобетонні, як правило, 40 см, газобетонні з марки D600 - 160 мм. Десять років тому вимоги до теплового захисту змінилися. Тепер завданням теплоізоляції огороджувальних конструкцій стає не забезпечення комфорту мешканців, а зниження трансмісійних втрат тепла в будівлі. Ці вимоги більш жорсткі, тому при їх виконанні вимог комфорту виконуються автоматично. Жорсткість вимог призвело до зникнення класу конструкційно-теплоізоляційних матеріалів. Останнім його представником і залишився автоклавний газобетон (не більше D500) щільності. Тому останнім часом ми  спостерігаємо стрімке зростання виробництва газобетону зниженої щільності.

Газобетон Аерок D400

Марка D400, сьогодні в Україні виробляється в кількості більше 1 мільйона кубометрів щорічно. Майже половина цього обсягу виробляється і реалізується в Києві та області. Третина Українського газобетону марки D400 - це продукція заводу «Аерок». Газобетон марки D300 вже зараз випускається в кількості десятків тисяч кубометрів на рік (більше половини - Аерок). Важаємо, що подальше зниження середньої щільності виробленого  автоклавного газобетону неминуче. Пов'язано це з об'єктивними перевагами низької щільності і з поступовим зламом існуючої інерції мислення.

Перспективи газобетону з точки зору теплоізоляції

Довгі десятиліття нижньою межею щільності для конструкційно-теплоізоляційних ніздрюватих бетонів були 600 кг / м. Потім, до кінця 1980-х рр., Вона була знижена до 500 кг / м³. І тільки з другої половини 2000-х рр. нижня межа щільності була виключена з нормативів, а єдиною вимогою до конструкційно-теплоізоляційних матеріалів стала нижня межа міцності - не нижче класу В1,5. За останнє десятиліття  промисловістю освоєні марки автоклавного газобетону D400 (з міцністю спочатку В2, потім В2,5), D350 (В2, потім В2,5), D300 (В1,5, потім В2). Зараз у планах заводу AEROC - марка по щільності D250 з класом по міцності В1,5 і марка D200 з класом В1. Вже освоєна продукція за характеристиками перевершує закордонні аналоги. При збереженні раціонального підходу до нормування теплового захисту автоклавний газобетон в продовжить розвиватися за двома основними напрямками: подальше зниження щільності і подальше збільшення частки в сегменті стінових матеріалів.