АВТОКЛАВНИЙ ГАЗОБЕТОН AEROC

Автоклавний газобетон АЕРОК це будівельний матеріал який одержує все більше поширення в якості матеріалу для стін. Фактично, це єдиний масовий і доступний за ціною конструкційно-теплоізоляційний матеріал, що дозволяє зводити одношарові несучі стіни, що задовольняють сучасним вимогам по теплозахисту для всіх регіонів України при товщині стіни в межах 300-400 мм. 1 м.3.

Aeroc - поєднує в собі міцність і теплоізоляційні властивості та є популярним стінових блоків Застосовується в якості внутрішніх і зовнішніх стін в одно та багатоповерхових будівлях різного призначення універсальний стіновий блок за розмірами, міцності й теплоізоляційним властивостям. Газобетон є одним з найбільш поширених будівельних матеріалів, він успішно застосовується як при зведенні монолітних багатоповерхівок, так і при будівництві котеджів.

Як правило, такий вид бетону виготовляється у вигляді газоблоків, дуже зручних в процесі монтажу. Газобетон найвищої якості та відповідає всім нормам і вимогам що ставляться до газобетонним блокам, що підтверджено сертифікатами відповідності й санітарно-епідеміологічними висновками протоколами випробувань на вогнестійкість і теплопровідність.