.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

АРМОВАНІ ПЕРЕМИЧКИ AEROC

IMG 1879Для перекриття отворів в стінах з газобетону можна застосовувати армовані перемички Аерок як збірні, так і виготовлені на місці монолітні перемички. В якості елементів перемичок можуть застосовуватися сталеві профілі, дерев'яний погонаж або залізобетонні вироби. Виготовлені на місці перемички являють собою монолітні залізобетонні балки, що заливаються в порожнину AEROC U-блоків. Роботи із заливки бетону можуть виконуватися за місцем кладки із застосуванням тимчасової монтажної опалубки або на рівні землі з подальшим монтажем в проектне положення. В останньому випадку через вагу і довжину перемички може знадобитися залучення вантажопідйомної техніки для монтажу готової балки. Для кращої теплоізоляції бічна стіна AEROC U-блоку, що має велику товщину, повинна перебувати з зовнішнього боку. Можна з зовнішнього краю порожнини розмістити шар теплоізоляції товщиною 50-70 мм.

Застосування газобетонних перемичок в будівництві

Газобетонні перемички Aeroc D500 з внутрішнім армуванням використовуються при перекритті отвору в стінці з газоблоків. Перемички ставляться як однопрогонові балки, які можуть приймати симетрично розподілені великі навантаження. Перемичку не можна навантажити на одну праву сторону або одну ліву. Навантаження повинна бути і на праву і на ліву сторони, а також на центр. Армована перемичка виготовлена так, щоб панель міжповерхового перекриття можна було оперти, не викладаючи при цьому додаткових рядів газоблоків.

IMG 1908Глибина обпирання U-блоку на стіну повинна бути не менше 200 мм. При перекритті прольотів шириною більше 2 м глибина обпирання повинна бути збільшена до 250 мм. Ширина і висота U-блоків відповідають розмірам рядових стінових блоків AEROC. Підбір арматури і бетону для заповнення U-блоків залежить від довжини перемички і навантаження, що припадає на цю ділянку кладки. З AEROC U-блоку можна сформувати перемички будь-якої довжини. Для роботи на землі на рівної поверхні складіть з U-блоків балку потрібної довжини.

Вертикальні стики U-блоків склейте  клеєм AEROC. Торці балки закрийте тимчасової опалубкою (наприклад, блоками AEROC, обгорнутими в пакувальну  п /е  плівку).  У лоток, утворений порожниною зістикованих U-блоків, встановіть арматурний каркас. Арматура повинна бути встановлена ​​так, щоб шар бетону міг захистити її з усіх боків. Порожнину лотка заповніть бетоном. Бетон повинен бути ущільнений вібруванням, але краще застосовувати для бетонування самоуплотняющі дрібнозернисті бетони, приготовані з сухих будівельних сумішей. Поверхню ущільненого бетону вирівняйте врівень з верхньою межею кладки. Через 3-5 доби захопіть готовий виріб стропами і змонтуйте в проектному  положенні.

Встановлення U-блоків

Встановіть з U-блоків на потрібному рівні балку необхідної довжини. Проклейте вертикальні стики між ними клеєм AEROC, змонтуйте  щоб не утворилися порожнини, арматурний каркас, заповніть порожнину бетоном, ущільніть бетон (або використовуйте самоуплотняючу з сухих сумішей), загладьте поверхню бетону на одному рівні з верхнім обрізом кладки. Для роботи із застосуванням монтажної опалубки на верхній позначці отвору встановіть  тимчасові підпори (опалубку з дощок або металевих профілів), по ній змонтуйте AEROC U-блоки.