АЕРОК ГАЗОБЛОК

Газоблок AEROC виготовлені з газобетону з найвищим співвідношенням міцність та щільність. Це стіновий матеріал надійний, перевірений часом, газобетон AEROC використовується не тільки як теплоізоляція, а також як несучий стінний матеріал. Газобетон автоклавний під різними іменами відомий як: газоблок, газосиликат- по суті є один і той же матеріал, це пористий штучний камінь. Пористі бетони включають в себе й матеріали які не проходять автоклавну обробку. Такі відомі як піноблок чи пінобетон істотно відрізняються за фізико-технічними параметрами від бетону, які тверднуть в автоклаві.

 Газоблок Аерок дозволяє будувати найтонші одношарові стіни з сучасним рівнем теплового захисту, це найнадійніший стіновий матеріал. Кладку з Аерок не чим не зіпсуєш, тонкі шви кладки, рівна поверхня, невимогливість до обробки – практично неможливо припуститися помилки при будівництві. Можливості виробництва не стоять на місці.У розрахунку на майбутнє ми рекомендуємо орієнтуватися на найнижчі щільності, доступні в даний момент.

 П'ять років тому під маркою AEROC вперше в Україні був випущений конструкційно-теплоізоляційний газобетон щільністю 300 кг / м3. Три роки тому підняли його міцність з класу В1,5 до класу В2,0. Тим, хто планує будувати індивідуальний будинок з газобетону AEROC, слід врахувати, що за якістю теплового захисту блоки, завтовшки 300 мм D300 рівні блокам, товщиною 400 мм D400 або товщиною 500 мм D500.