АЕРОК ГАЗОБЕТОН

Торгова марка Аерок газобетон розпочала свою діяльність ще в 2006 році завод із виробництва газобетону в м Березань на Київщині. З тих пір вона стрімко набирала популярність не тільки в Києві, а й по всій Україні й сьогодні газобетон Аерок є одним найбільш популярним, його можна купити в будь-якій точці України.
На поточний момент виробнича база Аерок складається із двух сучасних заводів з виробництва виробів з ніздрюватого бетону автоклавного твердіння. Один з них знаходиться в м Березань, а інший в м.Обухів. На обох заводах працює сучасне і високотехнологічне німецьке обладнання, сумарний обсяг газобетону яких може досягати понад півмільйона кубічних метрів на рік.
Характеристики та переваги газобетону
Дуже висока якість продукції, що задовольняють всі українські стандарти.
Великий потенціал виробництва, здатний задовольнити будь-які потреби в газобетоні.
Жорсткий контроль над якістю завдяки наявності власних лабораторій з контролю.
Наявність паспорта якості від заводу для кожної партії дає впевненість у високій якості газоблоків.

Купити газоблок АЕРОК в Києві (Україна)

Газобетон (газоблок) Аєрок, ціна на який одна не найдешевша, абсолютно не дарма вважається одним з кращих газосилікатних блоків автоклавного виробництва. Технологія не відрізняється чимось унікальним в даному сегменті ринку, однак професійний підхід до планів за обсягами виробництва і відповідно реалізації продукції по всій Україні дозволяє в найкоротші терміни забезпечити матеріалом усі регіони, в тому числі й Київський. Ми давно і щільно працюємо з даним заводом, який, нагадаємо, завдяки високим потребам київського ринку, має два виробництва. Перше - це газобетон Аерок Березань, знаходиться в однойменному місті в 80 км від Києва (лівий берег Дніпра) другий - газобетон (газоблок) Обухів. Дальність від Києва, а отже подорожчання транспортних витрат компенсується ціною. Ціна на газоблок Березань нижче на 10 грн від Обухівського.