AEROC

Ціна від 1385 грн.!!!logo aeroc

Газобетонний блок газобетон AEROC - це унікальний будівельний матеріал відносно новий з унікальними технічними характеристиками. Даний матеріал взяв від своїх попередників кращі властивості і був позбавлений від недоліків. Зокрема, газоблок Аерок, завдяки повністю автоматичного заводського виробництва, має чітку геометрію своїх форм, стабільно високу якість, міцність і щільність структури. Чітка і одночасно жорстка політика компанії сприяє виготовленню виключно високоякісних газобетонних блоків. Постійний моніторинг якості пористого бетону, який є основою для виробництва будівельного матеріалу, робить газоблок Аерок високо конкурентним продуктом на будівельному ринку.

Унікальність газоблока АEROC?

Унікальність газоблока, та через що газобетон став таким популярним? Справа в тому, що газоблок Аерок поєднав у собі кращі якості двох стародавніх матеріалів: каменю та дерева. Він такий же міцний, як перший, і легкий, як другий. Більше того, будівельний матеріал даного типу відповідає всім екологічним нормам, що рідкість у наш час.
Дізнатись більше Вогнестійкість, звукоізоляція, вологостійкість, теплоізоляція - завдяки пористій структурі все це поєднується в газобетоні компанії Аерок. Плюс до цього, газобетон по теплопровідності займає лідируючі позиції на ринку стінових матеріалів.

Про Завод АЕРОК?

Завод АЕРОК, а саме ТОВ «АЕРОК» - це сучасна компанія, яка володіє на Україні двома виробництвами автоклавного газобетону. Вони знаходяться в Київській області, один в місті Обухів, а другий у м. Березань. Безпосередньо сама компанія АЕРОК входить до складу Групи ЛСР, яка володіє заводами не тільки в Україні, але і в Росії, а також у країнах Прибалтики. Компанія є одним з найбільших виробників автоклавного газобетону в Україні.

Перший завод з виробництва автоклавного високоточного газобетону був побудований в м Березань в 2006р. Дізнатись ціну на продукцію. На заводі встановили ультрасучасну, високотехнологічну лінію німецької фірми, яка дозволяє виробляти близько 400 тисяч метрів кубічних блоків на рік.
Другий завод розташований в м. Обухів був придбаний в 2008 році. Даний завод виробляв газоблок ще в радянський час, тому його модернізували і запустили нове виробництво сучасного високоточного газобетону, але потужність заводу все ж поступається першому заводу практично в два рази.

Переваги газобетонних блоків Аерок:

ТОВ «АЕРОК» випускає широкий асортимент автоклавного газобетону з різною щільністю, розмірами, а також системою «паз плюс гребінь», що дозволяє застосовувати даний вид продукції практично у всіх сферах будівництва. Бренд встановив сучасний контроль якості, який дозволяє контролювати якість сировини ще на стадії її закупівлі, але і звичайно ж безпосередньо перед запуском сировини у виробництво. Також на заводі є своя сертифікована лабораторія, яка контролює якість готової продукції на екологічність, вогнестійкість, міцність та інші показники яким повинен відповідати блок автоклавного твердіння. Кожна партія готової продукції отримує паспорт якості, який наклеюється на кожен піддон і є гарантією того, що газобетонний блок відповідає всім необхідним вимогам. Завдяки постійному контролю газоблоку Аерок -це висока якість продукції, яка відповідає найвищим вимогам європейських стандартів.

Купити газобетон Аерок?

Якщо Ви зупинилися на торговій марці АЕРОК, то це хороший вибір, і ми рекомендуємо купити газобетон Аерок, але завжди є альтернатива, та останнє слово за покупцем.