.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

AEROC ECOTERM SUPER PLUS

завод аерок обуховБлок AEROC EcoTerm Super Plus  виготовляються з пористого бетону сухою щільністю 300 кг / м³ (D300) і нормалізованої міцності при стисканні В-2,0. Газобетон виготовляється з шириною 300 мм та 375 мм. Використовується для зведення однорядних енергозберігаючих зовнішніх стін, які не потребують додаткового утеплення. Блоки AEROC EcoTerm Super Plus найчастіше використовуються в якості несучих зовнішніх стін як в індивідуальних та багатоповерхових будівель.

Конкурентні переваги AEROC

Завдяки гарним характеристикам теплонепроникності, блоку AEROC EcoTerm Super Plus є унікальними будівельними блоками, з яких можна звести однорядну зовнішню стіну, що не вимагають додаткового утеплення. Зведення стін без додаткового утеплення відбувається досить швидко і легко. Газобетон Аерок є найлегшими будівельними блоками на ринку і тому вони ідеально підходять для будівництва додаткових поверхів і для реконструкції старих будинків, де необхідно, щоб навантаження на несучі конструкції було мінімальне.

Відповідність і форма Аерок EcoTerm Super Plus

Стіновими блоками 1 категорії, відповідають вимогам стандарту і мають маркування СЕ. Блоки мають пласку поверхність і прямокутну форму. Також ці блоки можуть бути гладкими по товщині (300 мм.), тобто мати всі сторони гладкі і рівні, або мати систему «паз-гребінь» (300мм і 375мм), тобто в одному торці блоку розташовані вертикальні канавки. Масивні і в той же час легкі стінні блоки дозволяють звести одношарову огорожу без використання додаткової теплоізоляції. Широкі і масивні стіни захистять вас взимку від холоду, а влітку від спеки. Стіни із газоблоку вогнестійкі і мають гарні звукоізоляційні властивості.АЕРОК БЛОК

Незважаючи на великі розміри, блоки володіють легкою вагою і зручні у використанні. З кладкою газоблоку може впоратися навіть людина, яка не має відповідного досвіду, так як будівництво з газобетону AEROC не вимагає застосування складних інструментів і технічних рішень. Крім цього, показника міцності на стиск В2,0 достатньо для зведення несучих стін багатоповерхових будівель. Максимальна кількість поверхів залежить від особливостей конкретного проекту, зокрема від довжини панелей перекриттів, а також ширини і розташування віконних та дверних прорізів. Кількість поверхів при стандартному рішенні - 2-3 поверхи. Крім показника міцності  на несучу здатність стіни впливає також і ширина блоку. Отже, з газоблоку EcoTerm Super Plus 300 і 375 можна побудувати будинок з більшою поверховістю, ніж з стінового газобетону будь-якого іншого виробника шириною 200 мм і міцністю на стиск 3МПа.

Газобетон EcoTerm Super Plus D300  

аерок блокВикористовуються в житлових будинках, а також у будинках, до яких не пред'являються особливо високі вимоги по теплопровідності зовнішніх стін спортзали, торгові центри, склади, виробничі приміщення тощо. Кладка газобетону кладеться на тоненькому клейовому шві близько 2 мм, що можливо завдяки їх гладкій поверхні і точним розмірам та каретці правильно підібраного розміру. Клейовий шов виключає можливість появи мостів холоду, забезпечує герметичність повітронепроникність і робить стіну більш міцною.

Газоблоки  кладуться з використанням клею для блоків Аерок дрібнозернистий мінеральний розчин, межа міцності при стисненні якого становить 10Н / мм. Горизонтальні шви повинні бути ретельно заповнені клеєм і шви повинні бути товщиною не менше 1 мм і не більше 3 мм. У кожному вертикальному шві принаймні в одному газоблокі повинна бути канавка  для забезпечення герметичності повітронепроникності швів згадані канавки заповнюються після кладки кожного ряду газобетону клеєм Аерок.

Газобетон AEROC виготовляється з двома різними ширинами (300 мм, 375 мм)

Використання. Призначені для зведення однорядних енергозберігаючих зовнішніх стін, які не потребують додаткового утеплення. Газобетон  AEROC EcoTerm Super Plus найчастіше використовуються в якості несучих теплонепроніцаємих зовнішніх стін як в індивідуальних та багатоповерхових будинках, так і різних громадських будівель.

Упаковка і транспорт. Газобетон транспортуються в упаковках на дерев'яних піддонах розміром 1 x 1,2 м. Для забезпечення захисту від впливу погодних умов піддони покриті термоусадочної плівкою. Для розрізнення виробів на піддон наклеєні кольорові наклейки. Для блоків AEROC EcoTerm Plus використовується зелена наклейка, або нанесені характеристики на палеті лазером.